اینترنت

تفاوت بین آدرس IP های استاتیک و داینامیک چیست ؟

تفاوت بین آدرس IP های استاتیک و داینامیک چیست ؟

یک آدرس IP استاتیک توسط ISP شما به شما اختصاص داده شده است و مقدار سیستم و راه اندازی مجدد سیستم و یا تنظیم مجدد مودم یا روتر را میتوان با آن تغییر داد.

از سوی دیگر آدرس IP داینامیک هر بار با ریست کردن مودم یا روتر تغییر خواهد کرد.

و هنگامی که میخواهید از سرویس های فیلتر شکن استفاده کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از IP داینامیک می باشد و دلایل آن به شرح زیر است :

  • آنها امن تر هستند
  • آنها قیمت مناسبتری دارند
  • آنها کاربر پسند تر هستند

تفاوت اصلی بین آدرس های IP استاتیک و داینامیک این است که آدرس های IP داینامیک بر روی سرویس های اینترنتی استفاده می شود.

آدرس IP استاتیک به صورت ثابت می باشد و در واقع برای شما ISP را به وجود می آورد و در واقع مهم نیست که چه کاری انجام دهید اما این آدرس IP تغییر نخواهد کرد و با راه اندازی مجدد روتر یا مودم نیز تغییری در آن صورت نخواهد گرفت.

با این حال آدرس IP داینامیک به راحتی تغییر خواهد کرد و بسیار انعطاف پذیر می باشد و شما میتوانید با راه اندازی مجدد مودم یا روتر خود به تغییر آن بپردازید همچنین این IP در بعضی از مواقع با اتصال به سایت های دیگر نیز تغییر خواهد کرد.

بنابراین به نظر شما کدام سیستم IP آدرس برای شما مناسب تر و بهتر می باشد ؟ برای تصمیم گیری در این مورد ابتدا لازم است اطلاعاتی درباره آنها داشته باشید و سپس تصمیم گیری کنید.

آدرس های IP استاتیک واقعا قابل اطمینان نیستند.

آدرس های IP استاتیک به این دلیل که تغییر نخواهد کرد و قابل ردیابی می باشد برای کاربران فضای مجازی قابل اطمینان نیستند و اکثر کابران به استفاده از آنها نخواهند پرداخت.

با این حال این اشکالاتی است که در آدرس های IP ثابت برای کاریران وجود دارد :

میتوان در مورد این آدرس های IP ابنگونه بیان کرد که آنها به هیچ عنوان قابل تغییر نمی باشد و در این صورت کاربران سرویس های فیلتر شکن خرابی های زیادی از این بابت خواهند داشت.
البته لازم به ذکر است که کسانی که این آدرس های IP را ارائه میدهند راه حل های سختی برای آنها پیشنهاد میکنند اما به طور مثال اگر شما از یک وب سایت استفاده کنید که آی پی شما را مورد بررسی قرار دهد به راحتی میتواند موقعیت مکانی و هویت شما را بررسی و از اطلاعات شما استفاده کند.
به طور کلی میتوان گفت کار با این آدرس های IP اصلا خوشایند نیست زیرا مراحل راه اندازی آنها بسیار مشکل می باشد و یک فرایند پیچیده را به دنبال دارد.

آدرس های IP داینامیک دارای دسترسی های سطح بالایی می باشد.

در اینجا به چند نکته اشاره خواهیم کرد که چرا آدرس های IP داینامیک برای استفاده از سرویس های فیلتر شکن مناسب می باشد :

آدرس های IP داینامیک امنیت قابل اعتمادی را ارائه می دهد. به همین دلیل آدرس IP شما به صورت منظم تغییر می کند. در نتیجه هیچ یک از افراد توانایی مشاهده ترافیک مرور شده شما را نخواهند داشت.
آیا آدرس های IP داینامیک کاربر پسند هستند ؟ بله این آدرس های IP از این دلیل کاربر پسند است که هر بار نیازمند تنظیمات مجدد نمی باشد .
آدرس های IP داینامیک دارای هزینه کمتری نسبت به آدرس های IP استاتیک می باشد آیا این مورد به نفع ارائه دهندگان سرویس های فیلتر شکن نمی باشد ؟ به طور کلی در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هزینه کمتر این آدرس های IP باعث می شود که ارائه دهنده سرویس بهتری به کاربر ارائه کند و خدمات بیشتری را در اختیار آنها قرار دهد.همچنین لازم به ذکر است که سرویس های فیلتر شکن ما تنها بااستفاده از آدرس های IP داینامیک ارائه خواهد شد.

کاملا واضح است که هنگام جستجو برای سرویس های فیلتر شکن آدرس IP های داینامیک بهترین انتخاب خواهد بود. و دلیل آن نیز این است که کاربران میخواهند در فضای مجازی امنیت آنلاین داشته باشند و هویت آنها به صورت کاملا ناشناس باشد.

سرویس های فیلتر شکن ما با استفاده از تکنولوژی ۲۵۶ بیتی رمزگذاری خواهد شد و لازم به ذکر است که این رمزگذاری تا به حال شکسته نشده و شما میتوانید به خیال راحت از این سرویس استفاده کنید و مطمئن باشید که امنیت بالایی را برای شما خواهد داشت.این سیستم رمزگذاری حتی توسط ارتش آمریکا نیز مورد استفاده و بهره گیری قرار گرفته است.

به علاوه ما به ترافیک کاربران به هیچ عنوان دسترسی نخواهیم داشت و به طور کامل به حفظ حریم شخصی شما خواهیم پرداخت.

همچنین برای تهیه سرویس ها و استفاده از آنها ما برای کاربران سه روش پرداخت ارائه داده ایم تا به راحتی از آنها استفاده کنند و سرویس فیلتر شکن مورد نظر خود را تهیه نمایند.

در صورت تمایل و یا داشتن هرگونه سوال و مشکل نیز میتوانید از پشتیبانی شبانه روزی و ۲۴ ساعته ما استفاده کنید.

همین الان اقدام به خرید فیلتر شکن برای کامپیوتر خود کنید, filterbreaker ما قابل استفاده برای سیستم عامل ها ios و اندروید نیز می باشد .فیلتر شکن کریو

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × یک =