امنیت / اینترنت

تفاوت ip اختصاصی و ip اشتراکی

فیلتر شکن

یک آدرس IP اختصاصی در واقع برای پنهان کردن هویت کاربر استفاده می شود و لازم به ذکر است که کاملا شما را از خطرهای فضای مجازی دور نگه میدارد و افراد دیگر نمیتوانند به سو استفاده از شماذ بپردازند.

از سوی دیگر یک آدرس IP اشتراکی توسط افراد مختلف استفاده می شود و لازم به ذکر است که افراد نمیتوانند اطلاعات خود را در امنیت کامل نگه داری نمایند.

به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که اگر از آدرس های IP اشتراکی استفاده میکنید میتوانید از یک سرویس فیلتر شکن برای امنیت بیشتر خود در فضای مجازی استفاده کنید.در نهایت میتوان گفت تفاوت میان IP اختصاصی و اشتراکی در حفظ حریم خصوصی افراد می باشد.

شما هنگامی که از یک آدرس IP اشتراکی استفاده میکنید کاربران دیگر نیز برای اتصال به فضای مجازی از طریق همین IP اقدام خواهند کرد.

اما از سوی دیگر اگر از آدرس IP اختصاصی استفاده کنید این امر برای شما وجود دارد که تنها خودتان از آن استفاده میکنید و با دیگران به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

بنابراین به نظر شما کدام یک امنیت بیشتری دارد ؟ در پاسخ به این سوال باید به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر مردم آدرس IP اختصاصی را ترجیح میدهند.

با این حال لازم به ذکر است که اگر از آدرس های IP اشتراکی نیز استفاده میکنید سرویس های فیلتر شکن میتواند گزینه مناسبی برای حفظ امنیت و حریم شخصی شما باشد.

نکاتی که آدرس های IP اختصاصی به آن اهمیت نمی دهند

فیلتر شکن

در آدرس های IP اختصاصی شما تنها با استفاده از یک سیستم میتوانید به آنها متصل شوید و در غیر این صورت اتصال شما قطع خواهد شد.

در اینجا مشکلات اصلی که با آنها مواجه می شوید مطرح خواهد شد :

IP های اختصاصی بسیار گران هستند – مهم نیست که آیا می خواهید آن را به صورت خودکار تنظیم کنید یا بر روی یک فیلتر شکن . نتیجه هر دو آنها با یکدیگر یکسان می باشد و هزینه های آن بالا می شود به خصوص اگر برای راه اندازی یک سرویس فیلتر شکن استفاده میکنید باید به میزان هزینه ها توجه داشته باشید.
در مورد IP های اختصاصی این نکته وجود دارد که ممکن است آنها در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شوند پس زمانی که به تهیه آدرس IP میپردازید دقت کافی را در مورد آن ها داشته باشید.

بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که اگر امنیت خود را در نظر نداشته باشید ممکن است تمامی اطلاعات شخصی شما توسط افراد دیگر استفاده شود یا برای فروش قرار گیرد.

آدرس های IP به اشتراک گذاشته شده بهترین گزینه هستند

در واقع بسیاری از مردم و کاربران در فضای مجازی سعی دارند IP های مختلف را به اشتراک بگذارند و همین امر باعث می شود امنیت فضای مجازی به خطر بیوفتد.

آدرسهای IP اشتراکی در واقع دارای مزایای حیاتی برای ارائه هستند:

به طور کلی آنها مقرون به صرفه تر هستند اما این امر به نفع ارائه دهندگان سرویس های اینترنتی می باشد.اما شما به این نکته توجه داشته باشید که در این صورت سرویس دهنده خدمات بهتری به شما ارائه میدهد و باعث می شود که امنیت شما در کنار سرعت عالی در سرویس های فیلتر شکن در دسترس کاربران قرار داده شود.
سرویس های اشتراکی آنلاین بودن و هویت کاربران را نشان میدهد و همین امر باعث می شود که کمی درباره این سرویس ها شک و تردد ایجاد شود اما لازم به ذکر است که این نکته نیز با استفاده از سرویس های فیلتر شکن قابل برطرف کردن می باشد.

همچنین، در نظر داشته باشید که IP های اشتراکی به دلایل زیر مناسب هستند:

فیلتر شکن

  • پنهان نگه داشتن آنلاین بودن افراد
  • محدود کردن هویت و موقعیت جغرافیایی
  • دانلود و استفاده از سرویس های تورنت

همچنین لازم به ذکر است که اگر به دنبال یه سرویس فیلتر شکن مناسب می باشید ما شما را به صورت کامل پوشش میدهیم.

با استفاده از سرویس های ما ناشناس بودن شما در فضای مجازی کاملا تضمین شده می باشد.

در سرویس های فیلتر شکن ما همچنین از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی استفاده شده است و هیچگونه کمبود امنیتی در آن احساس نخواهد شد و شما میتوانید به راحتی در فضای مجازی به گشت و گذار و مشاهده محتوای مورد علاقه خود بپردازید.

همچنین این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با توجه به رمزگذاری قوی سرویس های ما هیچ یک از افراد و سازمان های مختلف قادر به بازگشایی آن نخواهند بود.

به علاوه ما محتوای مرور شده شما را ذخیره سازی نخواهیم کرد و همین امر نیز برای حفظ حریم خصوصی شما می باشد.

برای راحتی بیشتر کاربران ما سه روش مختلف پرداختی برای تهیه سرویس های فیلتر شکن قرار داده ایم.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل میتوانید از پشتیبانی شبانه روزی ما نیز بگیریدتا در هنگام خرید فیلتر شکن به مشکل بر نخورید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

پنج × چهار =