خرید فیلتر شکن

سرویس فیلتر شکن و ناشناس بودن در اینترنت

ممکن است این سوال در مورد سرویس های فیلتر شکن برای شما بوجود آید که اصلا چرا باید از سرویس های فیلتر شکن استفاده کنید ؟

آیا این سرویس های نامحدود می باشد ؟

یا باید برای حفظ حریم شخصی خود در مقابل افراد دیگر از آنها استفاده کنیم ؟

فیلتر شکن

اگر شما نیز ازآن دسته از افراد هستید که این سوالات در ذهن شما وجود دارد به ادامه  این مطلب توجه کنید تا جواب خود را دریافت نمایید.

سرویس فیلتر شکن و ناشناس بودن

اولین و اساسی ترین سوالی که برای کاربران فضای مجازی بوجود می آید این است که آیا سرویس های فیلتر شکن شما را در فضای مجازی به صورت کامل ناشناس میکند ؟

در مورد این سوال باید به این امر توجه داشته باشید که:

شما یک کاربر معمولی هستید که برای حفاظت از اطلاعات خود از سرویس های فیلتر شکن استفاده میکنید یا اینکه یرای انتقال اطلاعات به صورت گسترده از سرویس های فیلتر شکن استفاده میکنید و از آن استفاده شرکتی دارید در هر صورت جواب به این سوال پاسخ مثبت می باشد.

زیرا سرویس های فیلتر شکن شما را در فضای مجازی کاملا ناشناس میکند و این امر از این جهت انجام می شود که شما با استفاده از این سرویس ها آی پی آدرس خود را به کشوری دیگر تغییر میدهید و همین امر باعث می شود تا افراد مختلف مانند هکر ها یا سارقان اطلاعات به محتوای مرور شده توسط شما یا اطلاعات مختلف دسترسی نداشته باشند.

سرویس های فیلتر شکن با بهره گیری از آخرین تکنولوژی رمزگذاری شما را در فضای مجازی کاملا ناشناس میکند و اطلاعات شما را به صورت کامل حفظ میکند.

اما این مورد برای شما تا جایی ادامه دارد که از سرویس های فیلتر شکن به صورت قانونی استفاده کنید و به انجام امور غیر قانونی مانند هک یا موارد مشابه آن نپردازید که در این صورت سرویس شما از سوی سرویس دهنده فیلتر شکن به صورت کلی مسدود سازی خواهد شد البته لازم به ذکر است که در تهیه سرویس فیلتر شکن دقت کافی را داشته باشید و از یک سرویس دهنده مطمئن استفاده کنید.

مجرمان از فیلتر شکن استفاده نمی کنند …

لازم به ذکر است که: اگر میخواهید از سرویس های فیلتر شکن برای انجام امور غیرقانونی استفاده کنید توجه داشته باشید که تحت کنترل مقامات خواهید بود و از طرفی دیگر سرویس فیلتر شکن شما نیز به صورت کامل مسدود خواهد شد.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که قبل از خرید سرویس فیلتر شکن مورد نظر خود به قوانین آن نیز توجه داشته باشید زیرا در صورتی که به نقض این قوانین بپردازید از سرویس خود محروم خواهید شد و یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود مجرمین از سرویس های فیلتر شکن استفاده نکنند این است که سرور ها و سخت افزار های آن توسط خود ارائه دهندگان نگهداری خواهد شد و کسانی که به انجام امور غیرقانونی میپردازند اطلاعات آنها در اختیار مقامات قرار خواهد گرفت و فرد مورد نظر را شناسایی خواهند کرد به همین دلیل هم هست که مجرمان بیشتر از سرویس های فیلتر شکن رایگان مانند TOR یا Net Dark استفاده میکنند.

تفاوت سرویس فیلتر شکن اختصاصی و سرویس TOR

فیلتر شکن

در سرویس های فیلتر شکن اختصاصی شما با تهیه یک سرویس تنها استفاده کنند آن سرویس هستید و از نظر سرعت و امنیت در سطح بسیار بالایی قرار خواهید گرفت .

اما در سرویس های فیلتر شکن رایگان TOR افراد از تمامی نقاظ جهان از این سرویس های استفاده میکنند و این امر برای آنها وجود دارد که اگر فرد دیگری نیز هم زمان به این سرویس متصل شود.

آیا امکان ندارد که از طریق همین سرویس های رایگان بتواند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد ؟

همین امر باعث ترس عهده زیادی از کاربرانی خواهد شد که در فضای مجازی به انجام امور مختلف و کسب و کار های اینترنتی میپردازند و برای همین ما همیشه به کاربران خود پیشنهاد میکنیم که از سرویس های فیلتر شکن با کیفیت بالا و مطمئن استفاده کنند تا اطلاعات آنها در اختیار افراد دیگر قرار نگیرد و از آنها سو استفاده نشود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دو × 5 =