دسته‌بندی نشده

فیلتر شکن قانونی

آیا برای استفاده از سرویس فیلتر شکن خود مجوز دارید ؟

در اینجا این امر که شما صاحب یک کسب و کار بزرگ هستید و یا اینکه صاحب یک کسب و کار کوچک هستید بسیار مهم است و این نکته دارای اهمیت بالایی است که کارکنان شما تا چه اندازه به فناوری اطلاعات و نگهداری آنها اهمیت میدهند.در سال ۲۰۱۴، کسب و کار در هر صنعت به نوعی از جرایم سایبری بوده است.که طبق نظرسنجی موسسه Ponemon 2014، به طور متوسط ۱۲٫۷ میلیون دلار هزینه برای آن انجام شده است و برای همین امر است که کسب و کار ها هر چه صنعتی تر و بزرگتر باشد بیشتر نیازمند محافظت و امنیت بالا می باشد و این امر با استفاده از سرویس های فیلتر شکن به راحتی به واقعیت می پیوندد و اما جواب سوال خود را در ادامه خواهید گرفت.

کارکنان بیشتر ممکن است از راه دور به هدایت و کنترل محل کار خود بپردازند زیرا کارکنان به همین جهت بهتر میتوانند به کار های مختلف خود بپردازند.سرویس های فیلتر شکن کسب و کار ها را برای کاربران خود به صورتی شخصی سازی میکند که از فضای عمومی خارج شود مهمترین مسئله این است که تمام اطلاعات ارسال شده و دریافت شده از طریق اتصال عمومی رمزگذاری شده و از اطلاعات شما در برابر دیگر شرکت ها که ممکن است به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند محافظت شود.

در حالی که استفاده از سرویس های فیلتر شکن برای شرکت های بزرگ یا کوچک یک ضرورت می باشد این سوال برای کاربران پیش می آید که آیا این اطلاعات توسط سرور های ما ذخیره سازی یا مرور نمی شود و پاسخ ما به است سوال خیر است.البته این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که در صورت درخواست شما اطلاعات مرور شده شما ذخیره سازی خواهد شد و در صورت درخواست شما و نیاز شما به آنها برای شما بازگردانی خواهد شد اما به صورت پیش فرض هیچ ذخیره سازی اطلاعات شما انجام نمی شود زیرا به طور کلی رمزگذاری شده و قابل استفاده نمی باشد.

در اینجا چند دلیل وجود دارد که شما نمیتوانید به تنهایی سرویس فیلتر شکن راه اندازی کنید :

هزینه راه اندازی سرویس های فیلتر شکن بالا می باشد و تنظیم و مدیریت آنها ارزان نیست.همچنین در کنار این موارد هزینه های تجهیزات و نرم افزار، آموزش کارکنان IT و تعمیر و نگهداری نیز وجود دارد و البته شما نیاز به یک مشاور فنی حرفه ای و یک پشتیبانی قوی نیز دارید که همه اینها در کنار هم میتواند بار سنگینی برای شما داشته باشد و به راحتی امکان پذیر نمی باشد.

موضوع مهم بعدی نداشتن نیروی انسانی مناسب با این کار است که باید افراد متخصصی داشته باشید که درباره فیلتر شکن و راه اندازی آن دانش کافی و تجربه بالایی داشته باشند.به طور کلی در ارائه یک سرویس فیلتر شکن قسمت فناوری اطلاعات و پشتیبانی و طراحی یکی از مهمترین بخش های یک شبکه می باشد که برای راه اندازی به صورت کامل مورد نیاز می باشد.

نکته مهم دیگر درباره سرویس های فیلتر شکن بروز مشکل های مختلف و خرابی ها می باشد که شما به تنهایی قادر به بررسی و حل آن نمی باشید و با توجه به هزینه و زمان و نیروی انسانی که برای این کار صرف کرده اید میتواند ضرر بسیار زیادی برای شما به همراه داشته باشد و حتی میتواند کسب و کار شما را در معرض خطر و از بین رفتن اطلاعات مهم قرار دهد.

در بسیاری از موارد به خصوص هنگامی که امنیت و عملکرد کاری مهم است خدمات پس از فروش فیلتر شکن حساس تر و مهم تر می شود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات خرید فیلتر شکن با ما تماس بگیرید و هرگونه پیشنهاد یا انتقاد خود را از این طریق با ما درمیان بگذارید.

همین الان اقدام به خرید فیلتر شکن برای کامپیوتر خود کنید, filterbreaker ما قابل استفاده برای سیستم عامل ها ios و اندروید نیز می باشد .فیلتر شکن کریو

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

هشت − 6 =