امنیت / اینترنت

فیلتر شکن چگونه رمزگذاری می کند؟

 رمزگذاری در سرویس های فیلتر شکن چگونه کار می کند ؟

خرید فیلتر شکن

اساسا ترافیک آنلاین شما هنگامی که شما به یک سرور فیلتر شکن متصل می شوید رمزگذاری می شود و موقعیت شما و هویت شما برای افراد دیگر غیر قابل تشخیص خواهد شد.البته لازم به ذکر است که این رمزگذاری بین دو سرور انجام می شود و هدف آن حفظ امنیت شما در فضای مجازی است.

  • هکرها
  • ISP شما
  • آژانس های نظارت دولتی

ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از یک اینترنت بدون محدودیت و با امنیت بالا باید از یک سرویس فیلتر شکن مطمئن استفاده کنید.لازم به ذکر است که تیم ما از سرور های با رمزگذاری ۲۵۶ بیتی استفاده میکند و به هیچ عنوان به افراد یا ربات ها اجازه دسترسی به اطلاعات افراد را نخواهد داد. زیرا تمامی اطلاعات به صورت کد نمایش داده خواهد شد و قابل بازگشایی نمی باشد.شما از لحظه ای که به سرور فیلتر شکن متصل می شوید اطلاعات خود را رمزگذاری میکنید و این عمل به صورت اتوماتیک توسط سرور های ما برای کاربران صورت میگیرد.

در نتیجه هیچ یک از افراد از جمله هکر ها یا سارقان اطلاعات قادر به مشاهده اطلاعات شما نمی باشند زیرا این اطلاعات به صورت کلی رمزگذاری می شود و قابل دیدن برای افراد دیگر نمی باشد.لازم به ذکر است که با استفاده از سرویس های خرید فیلتر شکن سازمان های دولتی (ارائه دهنده خدمات اینترنت) نیز قادر به مشاهده اطلاعات و پیگیری شما نخواهند بود.

آیا از طریق ISP امکان پیگیری افراد وجود دارد ؟

متاسفانه در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله از طریق ترافیک افراد میتوان به ردیابی با برررسی اطلاعات مرور شده آنها به صورت کامل پرداخت.

این کار به چه منظوری انجام می شود  ؟ در بعضی از کشور ها قانون به این صورت است که این کار انجام شود و بسیار ضروری و مهم می باشد.به خصوص این مورد در مکان هایی وجود دارد که محدودیت های آزادی آنلاین را دارا می باشد.

با این حال بسیاری از ISP های موجود در سطح کشور های مختلف به محض رسیدن به میزان مشخص خود از تمامی جهت ها بررسی خواهد شد و اطلاعات افراد در دسترسی نهاد های دولتی قرار داده می شود.

در واقع این امر برای این منظور انجام می شود که شما طرح های اشتراکی با هزینه بالاتر را برای خود تهیه نمایید و همین امر باعث می شود که بسیاری از کاربران از سیستم های اختصاصی استفاده کنند تا اطلاعات آنها مورد بررسی قرار داده نشود.

در واقع این یک پاسخ مناسب می باشد و باید در ادامه بیان کرد که تنها با یک رمزگذاری ساده که توسط سرور ها انجام می شود میتوان از این مشکلات جلوگیری کرد.

آیا در تمامی سرویس های اینترنتی رمزگذاری انجام خواهد شد ؟

به طور کلی در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر.همچنین لازم به ذکر است که اگر از این سیستم رمزگذاری استفاده نکنید اطلاعات شما در دسترسی هکر ها و سارقان اطلاعات قرار خواهد گرفت.

البته در مورد سرویس های فیلتر شکن به این نکته نیز توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از سرویس های رایگان استفاده نکنید زیرا این سرویس ها هیچگونه رمزگذاری ندارد و اطلاعات شما را جمع آوری میکند و به فروش میرساند و به طور کلی استفاده از این سرویس های به خطر انداختن اطلاعات شما را بیان میکند.

همچنین توصیه می کنیم به (فیلتر شکن های SSL Secure Socket Layer) اعتماد نکنید.به طور کلی تئوری آنها باید قابل اطمینان باشد که در این سرویس ها به این صورت نمی باشد در واقع سرویس های SSL از رمزگذاری های قدیمی استفاده میکند و به همین دلیل برای کابران مناسب نمی باشد و امنیت کاربر را به خطر می اندازد همین نکته باعث شده که از این سرویس ها استقبال چندانی نشود.

به این نکته توجه داشته باشید که ما شما را تحت پوشش قرار خواهیم داد!

در حال حاضر شاید شما اینطور فکر کنید که در انتخاب یک سرویس فیلتر شکن دچار مشکل خواهید شد اما ما به شما سرویسی ارائه خواهیم داد که در کنار سرعت بالا امنیت بسیار قوی نیز به شما ارائه میکند.لازم به ذکر است که سرور های ما با بهره گیری از قوی ترین پروتکل های امنیتی و استفاده از تکنولوژی رمزگذاری ۲۵۶ بیتی بهترین سرویس را در اختیار کاربران خواهد گذاشت.

لایه های امنیتی سرویس های فیلتر شکن

خرید فیلتر شکن

شاید این سوال برای شما پیش آید که امنیت سرویس های فیلتر شکن ما در چه سطحی می باشد ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که با بهره گیری از بهترین سخت افزار های امنیتی استاندارد های رمزنگاری ما بسیار قوی می باشد و در سطح ارتش آمریکا می باشد.

به علاوه فقط اطلاعات شما امن نیست و حتی اتصالات شما نیز غیرقابل استفاده خواهد بود. شما حتی می توانید به نقطه کانونی وای فای عمومی بدون نگرانی در مورد حملات هکرها متصل شوید و از آن با خیال راحت استفاده کنید.

و البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که ما برای پرداخت های شما ۳ راه قرار داده ایم تا به راحتی بتوانید هزینه سرویس خود را پرداخت کنید و به استفاده از آن بپردازید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 3 =