آموزش فیلتر شکن

یافتن بهترین سرور های فیلتر شکن

سرور های ارائه شده فیلتر شکن چگونه می باشد ؟

خرید فیلتر شکن

در حال حاضر شما میتوانید از بیش از ۳۰ سرور مختلف فیلتر شکن  در سراسر جهان به راحتی استفاده کنید که دارای ویژگی های زیر می باشد:

  1. پپهنای باند نامحدود فیلتر شکن
  2. سرعت اتصال سریع
  3. تغییر سرور به صورت نامحدود و رایگان

دیگر ویژگی سرویس های فیلتر شکن ما این است که شما میتوانید از آنها بر روی سیستم عامل های مختلف از جمله ویندوز، MacOS، لینوکس، آندروید، iOS و روتر های مختلف به راحتی استفاده نمایید.

آیا برای تهیه سرویس فیلتر شکن موقعیت مکانی کاربر اهمیتی دارد ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که موقعیت مکانی کاربر به هیچ عنوان دارای اهمیت نمی باشد زیرا شما میتوانید در هر نقطه از جهان از سرویس های ما استفاده نمایید و در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل به راحتی از پشتیبانی شبانه روزی و تمام وقت ما لذت ببرید.

همچنین شما میتوانید به راحتی پیشنهادات و انتقادات خود را به پشتیبانی ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن به آنها رسیدگی شود.

نحوه انتخاب صحیح سرور های فیلتر شکن

خرید فیلتر شکن

در واقع انتخاب سرور های مختلف به طور کامل بستگی به نوع استفاده شما دارد که عبارتند از :

از بین بردن محدودیت محتوای جغرافیایی:

برای برطرف کردن این محدودیت بهتر است از سرور های بریتانیا استفاده کنید تا بتوانید به راحتی از خدماتی مانند : بی بی سی و iPlayer استفاده کنید.

تامین امنیت اتصال شما :

برای تامین امنیت بیشتر شما در فضای مجازی تمامی سرویس ها به گونه ای بهینه سازی شده است که شما به صورت کامل و با خیال راحت بتوانید به اداره کسب و کار خود و یا استفاده از محتوای مورد علاقه خود در فضای مجازی بپردازید.

بررسی سرعت سرور :

شما میتوانید به هر یک از سرور های مورد نظر خود به راحتی وصل شوید و به راحتی از آن استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است که سرور های ما به گونه ای کانفیگ شده است تا شما بتوانید از حداکثر سرعت در دانلود یا آپلود استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های بافر فیلتر شکن میتوان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • سوئیچ سرور بین TCP و UDP
  • چک کردن زمان تاخیر در اتصال
  • گزینه های خودکار اتصال

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − هفده =