تشكیل كارگروهی برای رسیدگی به دغدغه ها و خواسته های شركت های Servco

تشكیل كارگروهی برای رسیدگی به دغدغه ها و خواسته های شركت های Servco

مهندس وب: رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تشكیل كارگروهی برای رسیدگی به دغدغه ها و خواسته های شركت های Servco با حضور نمایندگان این شركت ها و رگولاتوری آگاهی داد.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، نشست بررسی وضعیت دارندگان پروانه خدمات ارتباطی ثابت(Servco) با حضور رئیس، قائم مقام و معاون امور پستی، ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری، رئیس و دبیرکل سازمان نظام صنفی کامپیوتری کشور و بعضی از نمایندگان شرکت های Servco انجام شد.
در این نشست که با هدف تقویت تعامل و بررسی مشکلات شرکت های Servco برگزار شد، نمایندگان این شرکت ها بالا بودن هزینه ارائه خدمات عمده فروشی مانند انتقال، IP و...، اجرایی نشدن تعهدات مشخص شده اپراتورهای میزبان در پروانه، ارائه خدمات بر طبق تعرفه سال ۹۵ با وجود افزایش هزینه ها و مشخص نبودن چارچوب ارائه سرویس بین شرکت مخابرات و شرکت های FCP با شرکت های Servco را همچون مشکلات پیش روی خود عنوان کردند.
نگاه حمایتی به شرکت های Servco، افزایش نظارت رگولاتوری بر اپراتورهای میزبان، تدوین مقررات لازم برای پیش گیری از محدودیت های بیشتر برای پروانه های Servco، ساماندهی قراردادهای عمده فروشی، بازبینی در تعرفه خدمات عمده فروشی، تشکیل کمیته ای برای تعامل بیشتر با رگولاتوری و بررسی شرایط موجود از درخواست های نمایندگان شرکتهای Servco در نشست با مدیران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بود.
حسین فلاح جوشقانی -رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی- نیز در این نشست با اعلان اینکه ساماندهی پروانه های ارائه خدمات اینترنت در چارچوب شرکت های Servco و Netco از اقدامات مثبت رگولاتوری در سال ۹۳ بوده است، اظهار داشت: یکی از مهم ترین اهداف رگولاتوری در چند سال اخیر مقررات گذاری در این عرصه با مشارکت تمام فعالان حوزه ICT بود. به همین دلیل جلسات و نشست هایی از این قبیل برگزار می گردد تا دغدغه ها و خواسته های فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را از زبان خودشان بشنویم و با آنها تعامل داشته باشیم.
وی ادامه داد: باتوجه به شرایط حاکم بر بازار فعالیت شرکت های Servco و مشکلات مطرح شده در این جلسه، کارگروهی برای رسیدگی به دغدغه ها و خواسته های شرکت های Servco با حضور نمایندگان این شرکت ها و رگولاتوری تشکیل می شود تا بوسیله این کارگروه بتوانیم برای حل مشکلات موجود به راهکارهای قانونی دست یابیم.
منبع:

1399/06/04
19:02:01
5.0 / 5
1954
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers