راه اندازی مركز تماس برای پاسخگویی به مشكلات شاد

راه اندازی مركز تماس برای پاسخگویی به مشكلات شاد

مهندس وب: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی مركز تماسی برای پاسخگویی به مشكلات سامانه شاد آگاهی داد.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، بازگشایی مدارس به صورت حضوری با اما و اگرهایی روبه رو بود و در نهایت اعلام گردید مدارس می توانند هم به صورت حضوری و آنلاین ادامه یابند، آن هم در شرایطی که وزارت آموزش و پرورش برای آموزش آنلاین از ماه ها پیش مبادرت به راه اندازی اپلیکیشن شاد کرده و وزارت ارتباطات نیز اعلام نمود استفاده دانش آموزش و معلمان کشور از شاد رایگان خواهد بود.
البته مواردی هم همچون ارائه سیمکارت های شاد عنوان شد که محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- اعلام نمود: سیم کارتی تحت عنوان سیم کارت شاد نداریم و مردم به تلفن هایی که موضوعشان دعوت به فروش سیمکارت است، پاسخ ندهند و آنرا کلاهبرداری تلقی کنند. همراه اول و ایرانسل سیمکارت هایی تحت عنوان سیمکارت کودک دارند که برای دریافت آن هزینه ی مازادی نباید پرداخت کنند و می توانند به پورتال این اپراتورها یا دفاتر و مراکز آنها در سطح کشور مراجعه کنند.
وی در مقابل از ارائه بسته شاد آگاهی داده و اظهار داشته بود: آنچه که ما داریم بسته شاد برای دانش آموزان است. این بسته قابلیت فعال سازی روی هر سیم کارتی را دارد. زمانی که سیمکارت دست والدین است، بسته عادی استفاده می شود و وقتی که در دست دانش آموز قرار می گیرد، با یک کد بسته شاد فعال می شود. تفاوت بسته شاد با خود شاد این است که یک سری پیام رسان ها و موتورهای جست وجو باتوجه به نیاز دانش آموزان روی بسته شاد تعریف شده است که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
با این وجود، سوالات زیادی درباره استفاده از سامانه شاد مطرح بود و بدین جهت جهرمی در اینستاگرام از راه اندازی سامانه تماسی آگاهی داد و اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش و همراه اول، برای پاسخگویی به مشکلات سامانه شاد، یک مرکز تماس راه اندازی کرده اند. بدین سبب اگر در استفاده از این سامانه با مشکل مواجهید، لطفا فقط با مراکز تماس این سامانه به شماره ۰۲۱۴۳۰۸۱ و یا اگر مشترک همراه اول هستید، با شماره ۹۹۹۰ تماس بگیرید.
منبع:

1399/07/05
23:51:04
5.0 / 5
1462
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers