در خوزستان انجام شد؛

امضای تفاهمنامه شركت ایرانسل و سازمان نوسازی مدارس كشور

امضای تفاهمنامه شركت ایرانسل و سازمان نوسازی مدارس كشور

مهندس وب: تفاهمنامه شركت ایرانسل و سازمان نوسازی مدارس كشور برای توسعه و ترویج طرح ˮآجر به آجرˮ در شهر ویس استان خوزستان به امضا رسید.


به گزارش مهندس وب به نقل از مهر، موضوع قرارداد عبارت است از همکاری طرفین بمنظور توسعه و ترویج به صورت تبلیغ و اطلاع رسانی درباب توسعه و ترویج فرهنگ مشارکت در امر مدرسه سازی بوسیله پشتیبانی از پویش "آجر به آجر" و مدت اجرای قرارداد نیز از مهر ماه سال جاری تا مهر ماه ۱۴۰۱ است. ایرانسل متعهد به انجام هماهنگی طراحی و اجرای پویش های تبلیغی مشترک در معرفی طرح "آجر به آجر" بوسیله ساخت کلیپ، تبلیغات شهری و سایر روش های تبلیغاتی به صلاحدید و هزینه خود است. بنا به این گزارش، ایرانسل سامانه مهر و مدرسه را به آدرس www.mehremadrese.ir در بسترهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود معرفی نماید.
ایرانسل متعهد است برای اطلاع رسانی عمومی در مورد این پویش مردمی به مشترکین خود بوسیله ارسال پیامک انبوه سراسری حداقل سه نوبت در سال با هماهنگی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اقدام نمایند. ایرانسل همین طور مکلف به اختصاص رایگان کد دستوری ستاره ۲۴ مربع در شبکه ایرانسل و اتصال آن به درگاه سامانه مهر مدرسه برای واریز و کمک های داوطلبانه مشترکین است.


منبع:

1399/07/11
17:17:41
5.0 / 5
1618
تگهای خبر: طراح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers