طرح شاتل موبایل برای ایمن سازی اینترنت دانش آموزان فعال شد

طرح شاتل موبایل برای ایمن سازی اینترنت دانش آموزان فعال شد

به گزارش مهندس وب شاتل موبایل «طرح ویژه دانش آموز» را مطابق دستورالعمل وزیر ارتباطات جهت ایجاد فضایی امن جهت استفاده دانش آموزان از سیستم یادگیری از راه دور، راه اندازی نمود.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور تلفن همراه کشور، با فعال کردن این طرح، دانش آموزان در استفاده از اینترنت سیمکارت شاتل موبایل، تنها به سامانه های آموزشی برپایه لیست اعلامی از جانب وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دسترسی خواهند داشت. همینطور با غیرفعال کردن این طرح، دسترسی به اینترنت به حالت عادی باز خواهد گشت.
برای فعال کردن این طرح، کافی است مشترکین شاتل موبایل کد دستوری *۱*۴*۳*۱# را از سیمکارت خود شماره گیری کنند. همینطور برای غیرفعال کردن طرح و استفاده از اینترنت به صورت عادی، کد دستوری *۱*۴*۳*۲# از جانب این اپراتور معرفی شده است.
همچنین، شاتل موبایل پیش از این، استفاده از سامانه آموزشی «شاد» را بدون محدودیت و برای کلیه مشترکین سیمکارت های خود مجانی کرده و بر این اساس با استفاده از اینترنت شاتل موبایل، فعالیت در این سامانه هیچ هزینه ای برای دانش آموزان و معلمان نخواهد داشت.
شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش ۳G و ۴G در سرتاسر کشور است که برای اولین بار، از فناوری «سیم کارت هوشمند» بهره برده است. با استفاده از این تکنولوژی، سیمکارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده حضور مشترک، به صورت خودکار، بهترین آنتن و پوشش شبکه را برای وی انتخاب می کند.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیمکارت با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وبسایت www.shatelmobile.ir رجوع کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.1399/08/12
21:42:03
5.0 / 5
1410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers