آغاز تحویل خرید از فروشگاه های زنجیره ای با كامیون های خودران

آغاز تحویل خرید از فروشگاه های زنجیره ای با كامیون های خودران

به گزارش مهندس وب یکی از فروشگاه های زنجیره ای مشهور در آمریکا از برنامه ریزی خود برای تحویل خریدهای مشتریان با کامیون های خودران از سال آینده میلادی اطلاع داده است.به گزارش مهندس وب به نقل از انگجت، فروشگاه زنجیره ای والمارت می خواهد خریدهای مشتریان شعب خود در ایالت آرکانزاس را با کامیون های خودران به دست آنها برساند. این کامیون ها به صورت کامل خودران بوده و هیچ فردی جهت بررسی شرایط یا پیشگیری از تصادف های احتمالی در آنها حضور ندارد.
ارائه این خدمات ناشی از همکاری والمارت با شرکتی به نام گاتیک از سال ۲۰۱۹ است. نخستین بار این کامیون های خودران در مسافتی ۵ کیلومتری مورد استفاده آزمایشی قرار گرفتند. تاکنون کامیون های مورد اشاره بیشتر از ۱۱۲ هزار کیلومتر مسیر را به صورت آزمایشی و با حضور اپراتور انسانی پیموده اند تا مشکلات احتمالی آنها برطرف شود.
والمارت اطمینان داده که با حذف راننده از این کامیون ها هیچ مشکلی در هدایت آنها به وجود نمی آید و خطری امنیت عابران را تهدید نخواهد کرد. مقرر است در ابتدا این کامیون ها مسافتی ۳۲ کیلومتری را بین نیواورلئان و متاری در لوئیزیانا طی کنند. کامیون های مورد اشاره اقلام خریداری شده مشتریان از یکی از فروشگاه های بزرگ والمارت را به محلی منتقل می کنند که افراد با حضور در آن می توانند سفارش های خرید خویش را دریافت نمایند.
والمارت تنها شرکتی نیست که برای تحویل خریدهای مشتریان از راه خودرو های خودران در حال برنامه ریزی است. پیش از این فورد و اولدف هم از برنامه ریزی بدین منظور اطلاع داده بودند.


منبع:

1399/09/27
11:42:35
5.0 / 5
1085
تگهای خبر: اپراتور , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers