گسترش همكاریهای پست و سازمان نقشه برداری كشور

گسترش همكاریهای پست و سازمان نقشه برداری كشور

مهندس وب: با انعقاد تفاهم نامه بین شرکت ملی پست و سازمان نقشه برداری، از ظرفیت های مشترک دو سازمان برای خدمات رسانی بیشتر به مردم استفاده می شود.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، امروز در آیین امضای تفاهم نامه بین شرکت ملی پست و سازمان نقشه برداری که به میزبانی سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد، رمضانعلی سبحانی فر - مدیرعامل، محمدرضا قادری - عضو هیئت مدیره و کاوه دولتی - مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی - رئیس سازمان، علی جاویدانه - معاون سازمان نقشه برداری کشور، حضور داشتند.
در این نشست در زمینه های گسترش سطح همکاریهای دو طرف در امتداد استانداردسازی و همکاری شرکت ملی پست در غنی سازی STI در بستر وب سرویس کدپستی و پروژه ملی جی نف، ارائه لایه های نقشه پوششی و پارسلی و همین طور توزیع نقشه های لجستیک پستی سازمان نقشه برداری کشور بحث و تبادل نظر شد.
سبحانی فر با اشاره به ظرفیت های پست در ارائه خدمات بهینه و مناسب به مردم، اظهار نمود: با به روز شدن کدپستی و پیاده سازی پروژه ملی جی نف در کشور کمک شایانی به رفع خیلی از مشکلات شهروندان صورت گرفته و به نحوی که ارائه خدمات غیرحضوری در سازمان ها مبتنی بر این اطلاعات گسترش بیشتری پیدا کرده است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: باتوجه به نیاز جامعه و دستگاه های اجرائی و همین طور با تاکیدات صورت گرفته در برنامه ششم توسعه در بهنگام سازی نشانی مکان محور، شرکت ملی پست پیشتاز و متولی ارسال اطلاعات دقیق و واقعی به مردم در زمینه جی نف و کدگذاری بوده و این امر موجب جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده شده است.
جعفرزاده ایمن آبادی نیز در این مراسم اظهار داشت: تسهیل فرایندهای کاری و ارائه خدمات بهتر و استفاده از خدمات و ظرفیت های یکدیگر در امتداد دریافت اطلاعات مکانی استاندارد و دقیق از اهداف این تفاهم نامه است.
رئیس سازمان نقشه برداری کشور با اشاره به اشتراک گذاری داده، ژئو پرتال و STI در کدپستی، اظهار داشت: با تبادل اطلاعات مکان محور و جغرافیایی بین دو سازمان علاوه بر ارائه خدمات بهتر و بهنگام به مردم، می توان با ایجاد سامانه ای این خدمات را مطلوب تر ارائه کرد.
بر طبق این تفاهم نامه قرار شد تبادل اطلاعات مکان محور بین سازمان نقشه برداری کشور و شرکت ملی پست به مدت دوسال صورت پذیرد.
منبع:

1399/11/29
14:01:39
0.0 / 5
1321
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers