آزمایش گزینه لغو ارسال برای كاربران پولی توییتر

آزمایش گزینه لغو ارسال برای كاربران پولی توییتر

شرکت توییتر در حال آزمایش قابلیت لغو ارسال است که به کاربران فرصت کوتاهی برای لغو توییت قبل از ارسال شدن آن می دهد.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، جین مانچون وانگ، محقق اپلیکیشن که قابلیتهای رسانه اجتماعی اعلام نشده را با بررسی کد سایتها کشف می کند، انیمیشنی را توییت کرد که توییتی با یک خطا را نشان میدهد که گزینه لغو ارسال آن برای مدت کوتاهی فعال است.

سخنگوی توییتر اعلام نمود این توانایی در امتداد بررسی چگونگی فعالیت اشتراکهای پولی در این پلت فرم مورد آزمایش قرار گرفته است. توییتر به مرور زمان به آزمایش و تکرار قابلیتها برای کاربران پولی خواهد پرداخت.

توییتر اعلام نموده که سرگرم کار روی مدل های اشتراک پولی همچون سوپر فالو است که وابستگی این شرکت به درآمد تبلیغاتی را می کاهد و به کاربران اجازه می دهد از دنبال کنندگانشان برای دسترسی به محتوای انحصاری پول دریافت نمایند. این مدل اشتراک پولی امسال راه اندازی خواهد شد.

جک دورسی، مدیرعامل توییتر قبل از این اعلام نموده بود این سایت احیانا هیچ گاه قابلیت ویرایش توییت را که کاربران مطالبه دارند، فراهم نخواهد کرد.

اما توییتر برای کاربرانی که توییت ارسال می کنند، تذکراتی نظیر آیا می خواهند قبل از به اشتراک گذاشتن توییتشان، مقاله ای بخواننند را نمایش می دهد و در حال بررسی فراهم کردن امکان بازنگری جواب یک توییت (توییت ریپلای) قبل از منتشر شدن آن در صورت استفاده شدن از عبارات تند و نامناسب است.

بر اساس گزارش رویترز، توییتر در نظرسنجی کاربران که سال قبل داشت، قابلیت لغو ارسال را مطرح و از کاربران پرسیده بود آیا تمایل دارند بوسیله یک مدل اشتراکی، چنین قابلیتی را داشته باشند.
1399/12/16
23:12:09
0.0 / 5
1083
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers