استخدام ارتش سری برای دفاع از آمازون در توییتر

استخدام ارتش سری برای دفاع از آمازون در توییتر

به گزارش مهندس وب انتشار اسناد داخلی آمازون نشان داد این غول اینترنتی تحت یک برنامه محرمانه، به استخدام و تعلیم کارمندان برای دفاع از این شرکت در فضای توییتر پرداخته است.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، آمازون در مورد ارتش کارمندانی که برای دفاع از این شرکت و جف بزوس، مدیرعاملش در توییتر در مقابل انتقادات از شرایط کارمندان آمازون به کار گرفته است، با دور جدیدی از تفحص روبه رو است.

وب سایت اینترسپت اسنادی را منتشر نمود که نشان می دهند آمازون تحت برنامه ای با عنوان وریتاس، به استخدام و تعلیم کارمندانی پرداخته تا اجازه ندهند انتقاداتی که ضد آمازون و شرایط کارمندان این شرکت در توییتر مطرح می شود، بدون پاسخ بماند.

طبق اسنادی که به دست اینترسپت رسیده است، آمازون از سفیرانش خواسته تجربه قوی و سابقه روابط عمومی پاکی داشته است، شوخ طبع بوده و با انرژی نظرشان را بگویند و انتقادها را مودبانه رد کنند.

در یک آزمایش تحت این برنامه از کارمندان آمازون خواسته شد به تمرین پاسخگویی ضد این انتقادات که بزوس باید مالیات بالاتری دهد، بپردازند.

این در حالیست که برنی سندرز با یک کارگر صحبت کرده بود که گفته بود به علت شرایط کاری آمازون، به خودکشی فکر کرده بود. همینطور در سپتامبر دو نماینده مجلس آمریکا اعلام نمودند بعد از اینکه تلاش کردند یکی از انبارهای آمازون را بنا به درخواست این شرکت بازرسی کنند، کارکنان امنیتی آمازون پلیس را خبر کردند. افراد دیگری که از تاسیسات آمازون دیدار کرده اند، اظهار کرده اند این بازدید تأثیر چندانی در رفع نگرانیهای آنها درباره شرایط کاری نداشت.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، مدیران ارشد و تیم های روابط عمومی آمازون به تازگی در توییتر رفتار تهاجمی تری پیدا کرده و علنا به مشاجره با نمایندگان کنگره پرداخته اند که از شرایط کاری در این شرکت انتقاد دارند.

منبع:

1400/01/12
15:42:24
0.0 / 5
1287
تگهای خبر: اینترنت , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers