بدون اطلاع رسانی به مشتركان؛

قیمت اینترنت TDLTE ایرانسل گران گردید

قیمت اینترنت TDLTE ایرانسل گران گردید

به گزارش مهندس وب اپراتور ایرانسل در اقدامی بدون اطلاع رسانی به مشترکان، نرخ اینترنت TDLTE خویش را افزایش داد.


به گزارش مهندس وب به نقل از مهر، قیمت بسته های اینترنت TDLTE اپراتور ایرانسل از آغاز سال جدید با تغییراتی همراه شده است.آنطور که کاربران این سرویس گزارش می دهند ایرانسل در اقدامی بدون اطلاع رسانی قبلی، نرخ های جدیدی را برای بسته های اینترنت خانگی خود در نظر گرفته و برخی بسته ها را هم حذف کرده است. این تغییرات سبب افزایش نرخ بسته ها و هم کاهش حجم آنها شده است. به نحوی که کاربری که پیش از این بسته نامحدود با سرعت ۸ مگابیت و با مصرف منصفانه ۸۰ گیگابایت را حدود ۷۶ هزار تومان خریداری می کرد الان باید این بسته را با قیمت ۸۵ هزار تومان دریافت کند و البته مدل نامحدود آن هم برداشته شده است.
حذف بسته های نامحدود و تغییر بسته های TDLTE ایرانسل از نظر حجم، زمان و قیمت در شبکه های اجتماعی با واکنش کاربران روبرو شده است.
کاربری در اینباره به خبرنگار مهر، اظهار داشت: از اواخر اسفندماه با وجود آنکه بسته اینترنتم با سرعت ۸ مگابیت فعال بود و حجم مصرف آن هم به مصرف منصفانه نرسید اما با افت کیفیت مواجه شدم و سرویس TDLTE ایرانسل عملاً اجازه دانلود نمی داد و سرعت آن به ۲۵۶ کیلوبیت می رسید. در طول تعطیلات هم این افت کیفیت و مشکل دانلود ادامه داشت و امروز که قصد خرید مجدد بسته اینترنت را داشتم متوجه شدم که ایرانسل، بسته نامحدود را حذف کرده و نزدیکترین بسته حجمی نسبت به بسته ای که قبلاً با قیمت ۷۶ هزار تومان می خریدم را باید به قیمت ۸۵ هزار تومان و با حجم مصرف کمتر خریداری کنم. مشترک دیگری از حذف بسته های شبانه اینترنت TDLTE ایرانسل گلایه مند است و می گوید: ایرانسل در بسته های TDLTE خود بدون هیچ اطلاع رسانی دست برده است. کاربر دیگری می گوید: بسته ۳۶۵ روزه که ۳۶۰ گیگابایت حجم داشت را به قیمت ۴۹۹ هزار تومان می خریدم و الان بسته پیشنهادی این اپراتور برای یک سال ۳۰۰ گیگابایت حجم با قیمت ۵۴۰ هزار تومان است. ایرانسل هم حجم را کم کرده و هم قیمت را زیاد کرده است. کجای دنیا این گونه است؟
از سوی دیگر یک مشترک دیگر سرویس TDLTE می گوید: دوم اسفند اینترنت TDLTE را برای ۹۰ روز و ۷۰ گیگا بایت حجم با مالیات به قیمت ۱۰۳ هزار تومان خریداری نموده ام و برای تمدید مجدد آن در فروردین ماه با بسته ۶۰ گیگابایت و قیمت ۱۰۹ هزار تومان روبرو شده ام. به نظر می آید قیمت بسته های اینترنت بیشتر از ۲۰ درصد گران شده است. پیگیری خبرنگار مهر از اپراتور ایرانسل برای توضیحات درباره دلیل این افزایش قیمت بسته های اینترنت تابحال راه به جایی نبرده و به رغم پیگیری ها این اپراتور تا این لحظه در این حوزه توضیحاتی عرضه نداده است. به گزارش مهندس وب به نقل از مهر، با گذشت چند ساعت از انتشار این گزارش، ایرانسل توضیحات خویش را در جوابیه ای در اختیار مهر قرار داد که این توضیحات در لینک زیر قابل مشاهده است: https: //www.mehrnews.com/news/5180547


منبع:

1400/01/15
23:51:36
0.0 / 5
1373
تگهای خبر: اپراتور , اینترنت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers