مایكروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

مایكروسافت در حال طراحی نسل جدید ویندوز است

مهندس وب: بگفته ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت این شرکت در کوشش برای طراحی نسل جدیدی از ویندوز است و می خواهد خاصیت های آنرا در آینده نزدیک بیان کند.به گزارش مهندس وب به نقل از انگجت، وی با حضور در نشست بیلد ۲۰۲۱ در این مورد گفته است: به زودی ما تعدادی از مهم ترین بروزرسانی های ویندوز را به اشتراک می گذاریم تا فرصت های اقتصادی بزرگ تری را در دسترس توسعه دهندگان و خالقان ابزار و نرم افزارها قرار دهیم.
نادلا تصریح کرده که خود در حال بررسی و آزمایش تعدادی از مهم ترین خاصیت های نسل جدید سیستم عامل ویندوز است و این کار را ظرف چند ماه آتی انجام خواهد داد. وی افزوده است: من کاملاً در مورد قابلیت های این ویندوز تازه هیجان زده هستم.
مدیر عامل مایکروسافت ادامه داده است: ما فرصت های بیشتری را برای تمامی توسعه دهندگان ویندوز خلق خواهیم کرد و به هر فرد خلاقی امکان خواهیم داد تا از این پلت فرم به شکلی آزادانه استفاده نماید و اپلیکیشن های مدنظر خودرا بسازد و توزیع کند.
نادلا همین طور از به روزشدن فروشگاه آنلاین مایکروسافت آگاهی داد و گفت این فروشگاه در زمینه توزیع نرم افزارها از انعطاف بیشتری برای توسعه دهندگان برخوردار خواهد شد و شرکتها خواهند توانست سیستم پرداخت خودرا برای خریدهای درون برنامه های اپلیکیشن های خود مورد استفاده قرار دهند.


منبع:

1400/03/05
23:15:19
0.0 / 5
913
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
مهندس وب
مهندس وب web engineers