جزئیات برگزاری الكامپ ۲۶

جزئیات برگزاری الكامپ ۲۶

به گزارش مهندس وب مدیر اجرایی الکامپ ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در تیرماه اظهار داشت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا به حساب می آید و در این دوران شرکت هایی گوناگونی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آنها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت دارد.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، با انتشار کرونا در جهان، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ ۲۰۲۰، هم مقرر بود سال قبل برگزار گردد اما چندین بار به علت کرونا به تعویق افتاد و در نهایت الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) از ۲۹ دیماه تا ۲ بهمن ۱۳۹۹ و البته به صورت آنلاین برگزار شد.
در این راستا سازمان نظام صنفی کامپیوتری اعلام نموده که نمایشگاه الکامپ تهران را از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد و نظارت ستاد کرونا که برای کلیه نمایشگاه ها وجود دارد برگزار خواهد نمود. محمد ثروتی -مدیر اجرایی الکامپ- درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا به حساب می آید و در این دوران شرکت هایی گوناگونی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آنها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای گوناگونی هم برای حضور درنمایشگاه ها وجود داشت.
وی تصریح کرد: از طرفی تیرماه موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ است و از نمایشگاه قبلی هم حدود ۲۴ ماه گذشته است که نیاز صنعت فاوا و مجموعه های استارت آپی به حضور در نمایشگاه ها به شدت احساس می شد و بنابراین بر أساس تقویم مصوب شرکت نمایشگاه ها مبادرت به تعیین این تاریخ شد. تابحال شاهد استقبال خوب و موثر شرکتهای تخصصی، اپراتورها و استارت آپ ها از الکامپ بوده ایم که باتوجه ادامه ثبت نام؛ در ایام آتی گزارش های آن عرضه خواهد شد.
مدیر اجرایی الکامپ اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه ها در اغلب شهرهای کشور بخصوص در تهران از چندین هفته ی قبل باردیگر شروع شده است و در هفته های گذشته چندین نمایشگاه برگزار شده که در آن شیوه نامه بهداشتی مورد تایید ستاد کرونا اعمال شده است، ضمن این که هم اکنون مجتمع های تجاری؛ مراکز اقتصادی و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو فعال بوده و خود مردم مستقیما مبادرت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی می کنند و اصولا مبحث ضرورت تداوم کسب و کارها و تقویت آنها هم زمان با رعایت شیوه نامه ها را در وضع کنونی کشور باید مدنظر قرار دهیم.
ثروتی در ادامه اظهار داشت: سال جاری علاوه بر سالن های شرکتهای فاوا و اپراتورها، حضور اکوسیستم نوآوری شامل استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان را در بخش الکام استارز خواهیم داشت و الکامپ سال جاری از حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران برخوردار می باشد.
وی ضمن اشاره به موارد رعایت شیوه نامه های بهداشتی اظهار داشت: در نمایشگاه این دوره، از بازدیدکنندگان تخصصی استقبال به عمل خواهد آمد، سیستم تهویه هوا تقویت شده و جریان هوا بهتر از سالهای گذشته است، بسته های بهداشتی در زمان ورود به بازدیدکنندگان تخصصی داده خواهد شد و در ورودی سالن ها هم دروازه های ضدعفونی کننده تعبیه شده است. همینطور از تمامی بازدیدکنندگان تب سنجی می شود و ورود افراد بدون ماسک به تمامی فضاها ممنوع می باشد و رعایت فاصله ی اجتماعی هم کنترل می شود.
مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست وششم درباره دیگر تدابیر اتخاذشده در الکامپ سال جاری اظهار داشت: در بخش غرفه سازی ها هم شیوه نامه های خاصی مانند عدم وجود فضاهای بسته و مسقف، رعایت فاصله های اجتماعی، شیلدهای روی کانترها و سایر موارد وجود دارد که شرکتهای غرفه ساز ملزم به رعایت آنها هستند. بخش هایی از نمایشگاه علاوه بر حضوری به صورت آنلان و مجازی برگزار می شود و سبب خواهد شد تعداد مخاطبان بیشتری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن استفاده کنند و دستگاههای دولتی هم در این نمایشگاه به معرفی آخرین خدمات خود خواهند پرداخت.
ثروتی از شرکت ها و استارت آپ ها دعوت کرد که با رفتن به سایت نمایشگاه الکامپ نسبت به ثبت نام و حضور در این نمایشگاه در موعد مقرر اقدام نمایند.
منبع:

1400/03/28
13:47:59
0.0 / 5
1141
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers