توسط حامیان فلسطین؛

دانشجویان رژیم صهیونیستی هدف حملات سایبری قرار گرفتند

دانشجویان رژیم صهیونیستی هدف حملات سایبری قرار گرفتند

مهندس وب: یک گروه هکری مالزیایی بمنظور پشتیبانی از فلسطینیان اطلاعات 280 هزار دانشجوی صهیونیست را هک کرده و آنها را در اینترنت منتشر نموده است.به گزارش مهندس وب به نقل از تایمز او اسرائیل، این گروه هکری که نیروی اژدها نام دارد اطلاعات این دانشجویان شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، تلفن همراه و اینترنت را بوسیله اپلیکیشن تلگرام منتشر نموده است.
این گروه هکری در وب سایت خود هک پایگاه داده شرکتی صهیونیستی که این اطلاعات را در اختیار داشته تأیید کرده و هدف از این کار را دفاع از حقوق فلسطینیان عنوان کرده است. هکرهای نیروی اژدها از تمامی هکرها، سازمان های حقوق بشری و فعالان خواسته اند تا ضد رژیم صهیونیستی به پا خیزند.
در بیانیه این گروه هکری بجای استفاده از عنوان اسرائیل، عنوان Israhell به کار رفته تا به ماهیت جهنمی این رژیم اشاره شود. اطلاعات مورد اشاره از وب سایت شرکت صهیونیستی AcadeMe سرقت شده که یکی از بزرگترین شبکه های استخدام و کاریابی در رژیم صهیونیستی را مدیریت می کند و خیلی از فارغ التحصیلان دانشگاهی این رژیم از خدمات آن برای یافتن شغل استفاده می نمایند.
این شرکت با بالاترین دانشگاه های صهیونیستی همکاری دارد و حالا اطلاعات ۲۸۰ هزار دانشجوی ثبت نام کرده در آن از سال ۲۰۱۴ به این سو در کنار صد هزار آدرس ایمیل سرقت شده است. هکرهای مالزیایی اخیراً به تعدادی بانک بزرگ در رژیم صهیونیستی نیز حملات دی او اس انجام داده بودند.


منبع:

1400/04/07
23:25:33
0.0 / 5
1037
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers