زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد

زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شد

نمایندگان مجلس شواری اسلامی برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عیسی زارع پور رای اعتماد دادند.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور با ۲۵۶ رای موافق، ۱۷ مخالف و ۱۰ ممتنع برای یک دوره چهارساله بعنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت سیزدهم برگزیده شد.
زارع پور متولد سال ۱۳۵۹ شهرستان اسلام آباد غرب و دارای مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر و دو مدرک پسادکتری در زمینه شبکه های کامپیوتری و عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران است. وی بعنوان استاد دانشگاه و متخصص در زمینه سیاست گذاری و برنامه ریزی کلان فناوری اطلاعات و فضای مجازی، سوابق علمی و پژوهشی مختلفی در زمینه فناوری ارتباطات و اطلاعات دارد که از آن جمله می توان به انتشار ده ها مقاله علمی و پژوهشی به زبان انگلیسی در نشریات و کنفرانس های بین المللی در زمینه نسل جدید شبکه های کامپیوتری و دریافت چندین جایزه علمی و پژوهشی بین المللی در دوران تحصیل اشاره نمود.
معاون رئیس قوه قضاییه و رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، موسس و رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو کمیسیون راهبردی شورای عالی فناوری اطلاعات کشور، مجری توسعه خدمات الکترونیک در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو کارگروه فناوری اطلاعات دولت نهم و دهم، عضو کمیته ملی اطلاعات برای همه «کمیسیون ملی یونسکو» همچون سوابق اجرائی وی می باشد.1400/06/06
08:52:16
0.0 / 5
952
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers