چرا گوگل طاقچه را حذف کرد؟

چرا گوگل طاقچه را حذف کرد؟

به گزارش مهندس وب چرایی حذف نرم افزار «طاقچه» از گوگل پلی پرسشی است که از حدود یک ماه قبل برای این پلتفرم، علیرغم پیگیری های انجام شده بی پاسخ مانده است.


امروز در حالی خبر حذف «طاقچه» (پلتفرم دانلود و خرید کتاب) به همراه چند پلت فرم دیگر مثل آپارات، فیلیمو و بلد از فروشگاه نرم افزاری گوگل به علت تحریم ها ضد ایران دست به دست شد که گفته می شود این پلت فرم بیشتر از یک ماه پیش از این فروشگاه حذف گردیده است.
سیاوش گودرزی، مدیر روابط عمومی طاقچه دراین باره به ایسنا می گوید: مدتی است که ما را حذف کرده اند، دلیلش را هم به ما اعلام نکرده اند. ما خیلی هم از گوگل پیگیری کردیم، ایمیل زدیم و مکاتبه کردیم اما پاسخی ندادند. حتی بر مبنای قواعد خودشان مهلت زمانی برای پاسخگویی تعیین کرده اند اما به همان مهلت خودشان هم پای بند نبودند. ما حتی با بخش های دیگرشان هم مکاتبه کردیم که طبق قواعد باید به ما پاسخ دهید اما متاسفانه پاسخ درستی به ما ندادند. البته پیگیر هستیم؛ هر چند نه دلیلی دراین باره به ما گفته اند و نه طبق زمان بندی شان پاسخ داده اند.
او می افزاید: حتی گوگل باید طبق قوانین خود پیش از کاری که با ما کرده است، اخطار یا تذکری می داد، اما یک باره چند وقت پیش بدون هیچ اخطار قبلی «طاقچه» از گوگل پلی حذف شد.
گودرزی در مورد اطلاع رسانی به مخاطبان هم بیان می کند: در شبکه های اجتماعی با مخاطبان در ارتباط هستیم و اگر کاربری با مشکلی در این خصوص روبرو شده بود، راه های جایگزین مان را اعلام می کردیم که حالا «طاقچه» را از کجا دانلود کنند و توضیح می دادیم که با علل نامعلومی حذف شده ایم و پیگیر هستیم. امیدوارم که پیگیری ها نتیجه دهد و بزودی به گوگل پلی برگردیم.
منبع:

1400/06/20
11:30:15
0.0 / 5
942
تگهای خبر: گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
مهندس وب
مهندس وب web engineers