اعزام 20 شرکت دانش بنیان به نمایشگاه جیتکس دبی

اعزام 20 شرکت دانش بنیان به نمایشگاه جیتکس دبی

مهندس وب: 20 شرکت دانش بنیان فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به رویداد GITEX FUTURE STARS 2021 اعزام می شوند.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، نمایشگاه جیتکس دبی، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه است که هر ساله در فصل پاییز برگزار می گردد و متخصصان این حوزه را دور هم جمع می کند.
۲۰ شرکت دانش بنیان برگزیده با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در بخش فیوچر استارز این نمایشگاه که از ۲۵ تا ۲۸ مهر ۱۴۰۰ در مرکز تجارت جهانی شهر دبی برپا می شود، شرکت خواهند کرد. این نمایشگاه فرصت استثنائی برای آشنایی با تازه ترین فناوری ها، ایجاد ارتباط با تولیدکنندگان مطرح دنیا و جذب سرمایه بین المللی را برای استارت آپ های ایرانی فراهم خواهدنمود.
"هوش مصنوعی"، "فناوری های مدیریت و راندمان از Big Data"، "راهکارهای در رابطه با فضای ابری"، " شبکه و امنیت سایبری"، "فناوری های در رابطه با بلاکچین" و "فین تک، راهکارهای مالی و..." از بخش های اصلی نمایشگاه جیتکس است.
بعد از فراخوان اولیه توسط صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت های ثبت نامی در دوره های آموزشی و توانمندسازی که بمنظور حضور شایسته آنها در این نمایشگاه برگزار شد، شرکت کردند. بعد از حضور موفق در این دوره های کاربردی، شرکت های دانش بنیان در جلسات داوری با حضور اساتید برجسته اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، حضور یافته و شرکت های منتخب برای حضور در این رویداد برجسته بین المللی، نهایی شدند.
همچون مهم ترین دوره های آموزشی برگزار شده می توان به «بررسی و بهبود مدل کسب وکار برای ارائه به سرمایه گذار»، «نحوه ارائه مالی به سرمایه گذاران بین المللی»، «آشنایی با سرمایه گذاران کشورهای عربی و پروسه جذب سرمایه در این کشورها»، «آشنایی با کلیات حقوقی مالکیت فکری و نحوه حفاظت از ایده ها»، و «آشنایی با کلیدی ترین نکات حقوقی در انعقاد قرارداد با سرمایه گذار» اشاره نمود.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد توسعه بازار شرکت های دانش بنیان، پشتیبانی از حضور آنها در نمایشگاه های معتبر داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است؛ چونکه یکی از اهداف اصلی این نهاد، تسهیل مسیر تجاری سازی محصولات و خدمات، توسعه توانمندی های مدیریتی و بازاریابی، کمک به شکل دهی ارتباطات بین المللی و ورود به بازارهای خارجی با هدف بین المللی سازی شرکت های دانش بنیان و ورود آنها به زنجیره ارزش جهانی است.
منبع:

1400/07/07
22:42:54
0.0 / 5
1385
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers