ایلان ماسك:

نا ممکن است دولت ها بتوانند رمزارزها را نابود کنند!

نا ممکن است دولت ها بتوانند رمزارزها را نابود کنند!

مهندس وب: مدیرعامل تسلا بار دیگر در سخنانی جنجالی موجب نوسانات قیمتی بازار شد.


به گزارش مهندس وب به نقل از کوین تلگراف، رویکرد سختگیرانه چین در مقابل رمزارزها موجب ریزش شدید قیمت آنها در ایام اخیر شده است اما در همین زمان مدیرعامل تسلا و دومین فرد ثروتمند جهان معتقد می باشد رمزارزها قابل نابودی توسط هیچ طرفی حتی دولت ها نیستند و وی به حمایت تمام قد از رمزارزها ادامه می دهد.
ایلان ماسک در جریان سخنرانی خود در یک کنفرانس کدنویسی در کالیفرنیا با اعلان اینکه ماهیت غیرمتمرکز رمزارزها یک چالش برای حزب کمونیست چین در حفظ سلطه اش بر بازار تلقی می شود، اضافه کرد: شاید دولت ها بتوانند سرعت توسعه فناوری رمزارزها را کندتر کنند اما در نهایت نخواهند توانست جلوی آنرا بگیرند. اگر فرض نماییم که رمزارزها برای این به وجود آمده اند که جلوی قدرت دولت ها در متمرکز بودن پول بایستند، خیلی غیر طبیعی نیست که دولت ها این ارزها را دوست نداشته باشند و تلاش کنند تا جلوی توسعه بیشتر آنرا بگیرند.
مدیرعامل تسلا به دولت ها سفارش کرد بجای اهتمام در مقابله با رمزارزها خودرا با تکنولوژی روز وفق دهند. او از دولت آمریکا نیز خواست تا وارد این حوزه شود و بازار رمزارزها را قانونمند کند.
به دنبال حمایت ایلان ماسک، روند ریزشی بازار تا حد زیادی متوقف گردید. وی همچون تاثیرگذارترین افراد در زمینه رمزارزها بشمار می رود و تا حالا با توییت هایش موجب تغییرات قیمتی شدیدی در دوج کوین، شیبا و بیت کوین شده است.
پیش تر ری دالیو- میلیاردر آمریکایی و از دیگر چهره های مشهور بازارها مالی- گفته بود در صورت تداوم موفقیت های بیتکوین و سایر رمزارزها، نهادهای نظارتی کنترل تحولات رمزارزها را در دست خواهند گرفت. وی با اشاره به اینکه، دولت ها ابزارهای لازم را برای نابود کردن رمزارزها در اختیار دارند اظهار داشت: در نهایت اگر ببینند راه دیگری ندارند آنها را از بین خواهند برد.
منبع:

1400/07/10
09:13:33
0.0 / 5
181
تگهای خبر: تكنولوژی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers