برگزاری پاویون مجازی ایران در جیتکس

برگزاری پاویون مجازی ایران در جیتکس

مهندس وب: نمایشگاه مجازی ایران همزمان با برگزاری نمایشگاه جیتکس دبی، پاویون مجازی ایران در جیتکس را برگزار می نماید.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، با همکاری نمایندگی جیتکس در ایران و نمایشگاه مجازی ایران، با هدف معرفی پتانسیل های صنعت و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، پاویون مجازی ایران در جیتکس ۲۰۲۱ به صورت آنلاین برگزار می گردد.
فعالان حوزه فاوای ایرانی می توانند با استفاده از امکانات بستری نمایشگاه مجازی ایران، همزمان با برگزاری جیتکس دبی از امکان معرفی امکانات، ظرفیت ها و محصولات خود برای بازدیدکنندگان بین المللی استفاده کنند.
غرفه داران پاویون مجازی ایران در جیتکس ۲۰۲۱ از امکانات گسترده ای برای ارتباط با همکاران بین المللی، بازدیدکنندگان و شرکتهای حاضر در جیتکس برخوردار می شوند و اطلاعات آنها به طور گسترده همزمان با برگزاری جیتکس در اختیار شرکت ها و پاویون های نمایشگاه قرار می گیرد.
پاویون مجازی ایران در جیتکس ۲۰۲۱ همزمان با آغاز به کار نمایشگاه جیتکس از تاریخ ۲۵ مهرماه به مدت ۳۰ روز برقرار می شود و شرکتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران می توانند با شرکت در این نمایشگاه از امکانات زیر برخوردار شوند:
امکان جذب سرمایه گذار خارجی از کشورهای منطقه، اطلاع رسانی محصولات و ظرفیت ها به ۲۰ هزار شرکت فعال حوزه فاوا در منطقه غرب آسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا، درج اطلاعات غرفه داران، محصولات و خدمات در دایرکتوری دیجیتال و انتشار در محل برگزاری روز فناوری ایران در مرکز تجارت جهانی دبی از مزایای حضور در پاویون آنلاین جیتکس است.
علاوه بر آن معرفی پاویون مجازی ایران در روز فناوری ایران در نمایشگاه جیتکس دبی و معرفی پاویون مجازی فاوای ایران به سفارتخانه های ایران در خارج از کشور و سفارتخانه های خارجی مستقر در ایران و معرفی پاویون مجازی فاوای ایران به پاویون های حاضر در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۱ از دیگر مزایا است.
منبع:

1400/07/12
10:07:05
0.0 / 5
889
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers