تقی پور:

طرح پشتیبانی از حقوق کاربران به دنبال محدودیت اینترنت نیست

طرح پشتیبانی از حقوق کاربران به دنبال محدودیت اینترنت نیست

به گزارش مهندس وب رئیس کمیسیون مشترک پشتیبانی از حقوق کاربران در فضای مجازی تصریح کرد که طرح پشتیبانی از حقوق کاربران دنبال محدودیت اینترنت نیست.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، رضا تقی پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۷۵ آئین نامه در تذکری اظهار نمود: یکی از همکاران ما در نطق خود نسبت سویی به طرح حقوق کاربران داد نکته ای خلاف واقع بیان کرد که این طرح دنبال محدودیت اینترنت است چنین چیزی حقیقت ندارد.
وی افزود: ما درحال بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران در کمیسیون مشترک هستیم علیرغم تمامی شیطنت های رسانه ای جلسات کمیسیون به صورت تصویری زنده پخش می شود سفارش مان این است که پخش زنده تصویری درباره جلسات صحن مجلس شورای اسلامی و سایر کمیسیون ها هم تسری پیدا کند.
عبدالرضا مصری نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: اگر هر کدام از نمایندگان پیشنهادی درباره این طرح دارند به کمیسیون عرضه کنند تلاش کمیسیون آن است که این مورد تقویت شده نه اینکه محدودیت ایجاد شود چون صیانت از حقوق مردم وظیفه ما است. نمایندگان هم به این مورد توجه ویژه دارند.1400/08/12
12:04:40
0.0 / 5
936
تگهای خبر: اینترنت , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers