بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال

بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال

مهندس وب: بگفته یک تحلیلگر، بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال خصوصا معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری در آلت کوین ها را دارند، این است که هیچ گاه پول زیادی را در این بازارها وارد نکنند و مدیریت سرمایه را بصورت کامل رعایت نمایند و به شایعات بی پایه و اساس توجه نکنند.


فرهاد بهلولی - تحلیلگر - در گفت و گو با ایسنا، درباره این که بازار آلت کوین ها در رقابت با بیتکوین چه آینده ای خواهند داشت؟ اظهار نمود: باتوجه به نوآوری هایی که بیشتر آلت کوین ها در مقایسه با بیتکوین به وجود آورده اند، پس از ایجاد ثبات در بازار، تعدادی از آلت کوین ها بعنوان پیشرو در بازار خواهند ماند و روزهای بهتری را تجربه خواهند کرد. البته بیتکوین با توجه به این که پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال است، برای مدتی همچنان در صدر باقی خواهد ماند، درنتیجه حتی این انتظار می رود که در آینده، آلت کوین ها بازار مستقل به خودرا داشته باشند.
وی درباره عواملی که منجر به رشد رمزارهایی مثل دوج کوین، شیبا و سولانا می شود، اظهار داشت: متاسفانه عده ای از افراد مشهور بین المللی با ایجاد هیجان و به وجود آوردن یک فضای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی، موجب رشدهای بی رویه تعدادی از کوین ها شده اند، حال این که بیشتر این آلت کوین ها، باوجود این که هیچگونه ساختار حرفه ای و مهندسی ندارند، قیمت های باورنکردنی را تجربه می کنند. بطور خلاصه می توان گفت ایجاد یک شخصیت اجتماعی موجب رشد این آلت کوین ها می شود.
این مدرس بازارهای مالی در پاسخ به این پرسش که رمزارزهای مناسبتی که در زمان خاص ظهور می کنند تا چه اندازه قابل اعتماد هستند و چرا به یک باره رشد می کنند؟ (مثل رمزارز بازی مرکب)، توضیح داد: پاسخ این سوال نیز همانند سوال قبل است، با این تفاوت که یک تیم فنی خلاق یک آلت کوین را در زمان خاص و در بحبوحه هیجانات اجتماعی مربوط به یک رویداد یا مناسبت خاص ارائه می کنند.
اکثر پروژه های آلت کوینی، قابل اعتماد نیستند
تحلیلگر خانه بلاک چین ایران افزود: متاسفانه تجربه ثابت کرده که بیشتر این پروژه ها به سبب این که در یک فوریت زمانی به وجود آمده اند، خیلی قابل اعتماد نیستند و بیشتر جهت سو استفاده های مالی توسعه دهندگان این پروژه ها بوده است. البته برخی از این پروژه ها با ساختاری توانمند و قوی می توانند ثبات خودرا در بازار به اثبات برسانند.
بهلولی درباره این سوال که برای سرمایه گذاری در اینطور آلت کوین ها باید به چه نکاتی توجه کرد؟ توضیح داد: پیش از هر چیز باید به این مساله اذعان داشت که به طور معمول این نوع آلت کوین ها ارزش سرمایه گذاری بلندمدت را ندارد و فقط برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت می توان در آنها ورود سرمایه داشت. جهت سرمایه گذاری در این نوع آلت کوین ها باید به موارد زیادی توجه کرد، همچون حجم بازار آلت کوین و تعداد کوین های منتشرشده توسط توسعه دهندگان پروژه، مطالعه و بررسی عمیق سوابق کاری توسعه دهندگان این پروژه ها در پروژه های دیگر، بررسی عمیق وایت پیپر پروژه و مطالعه پروسه اجرائی پروژه.
وی همین طور بیان کرد: بهترین سفارش برای معامله گران ارزهای دیجیتال خصوصا معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری در آلت کوین ها را دارند این است که هیچ گاه پول زیادی را در این بازارها وارد نکنند و مدیریت سرمایه را بصورت کامل رعایت نمایند. از همه مهمتر این که در این بازار همیشه شایعات زیادی وجود دارد، پس هیچ گاه به شایعات بی پایه و اساس توجه نکنند و همیشه برمبنای دانش و تجربه خودشان به ورود و سرمایه گذاری در اینطور بازارها مالی اقدام نمایند.
منبع:

1400/08/13
12:22:29
0.0 / 5
1069
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مهندس وب
مهندس وب web engineers