کدام اپراتور تلفن همراه کشور به صرفه ترین تعرفه مکالمه را دارد؟

کدام اپراتور تلفن همراه کشور به صرفه ترین تعرفه مکالمه را دارد؟

به گزارش مهندس وب مشترکین رایتل با خیال آسوده تری نسبت به سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور از سرویس مکالمه استفاده می نمایند.به گزارش مهندس وب به نقل از مهر، شرکت خدمات ارتباطی رایتل با اتکا به تعهد و مشتری مداری به صرفه ترین تعرفه مکالمه را در اختیار مشترکین خود قرار می دهد.
برقراری تماس درون شبکه این اپراتور (از خطوط رایتل به رایتل) با تعرفه ۷ تومان برای هر دقیقه مکالمه، اعلام گردید. برای مثال بهای یک ساعت تماس تلفنی با سیمکارت رایتل ۴۲۰ تومان است.
این شرکت خدمات ارتباطی که پیش از این طی طرحی با عنوان «مکالمه مجانی رایتلی» تماس درون شبکه خویش را به مشترکین بدون دریافت هزینه عرضه می داد، در حال حاضر و با وجود تمایل به ادامه این طرح، بر مبنای مقررات مدون، امکان عرضه این سرویس را ندارد و تعرفه ۷ تومان در هر دقیقه مکالمه برای مشترکین این اپراتور، محاسبه می شود.
گفتنی است، با استناد به جدید ترین اطلاعات دریافتی در ارتباط با تعرفه های مکالمه اپراتورهای ارتباطی، تعرفه رایتل با هدف مقرون به صرفه ترین نرخ برای مشترکین، منظور شده است و تعرفه اپراتورهای دیگر حدودا ۱۲ برابر این نرخ است.
رایتل که پیش از این با عنوان سومین اپراتور سراسری تلفن همراه شناخته شده است، بیشتر از یکسال پیش و با اجرای طرح «مکالمه رایگان» عنوان نخستین را در کارنامه کاری خود ثبت کرد؛ نخستین اپراتوری که هزینه مکالمه را مجانی کرد.
طرحی که باآنکه با هدف زنده نگه داشتن فرهنگ همدلی، کسب اطلاع از احوال خانواده و بستگان، در جهت ارتقای سطح روحیه و تقویت بهره وری ملی و نزدیکی دل ها با وجود حفظ فاصله هوشمند اجتماعی در ایام سرنوشت ساز مبارزه با کرونا، پایه گذاری شد، اما قدم هایی در جهت تحقق باورهای محوری این شرکت در دست یابی به افقی تازه در عرصه ارتباطات، فرصت تجربه پیشرفت ها در عرصه فناوری مخابراتی از راه عرضه خدمات هیجان انگیز، هوشمند و درعین حال ساده برای مردم ایران، بود.
باور رایتل این است که کاربری آسان خدمات جدید در زندگی روزمره مردم منجر به اعتلای سطح زندگی و به دنبال آن افزایش بهره وری و رضایت مندی بیشتر مردم ایران شود.
در همین حال، رایتل با عرضه طرح «خانواده دکا»، با ایجاد فرصتی برای مدیریت هزینه ها، تجربه ای جدید از لذت ارتباط با دوستان و نزدیکان را به همراه آورده است. بعنوان مثال، در طرح « دکا » ۱۰ هزار دقیقه مکالمه با سیمکارت رایتل معادل ۱۲ هزار تومان، محاسبه می شود.

1400/08/13
20:54:32
0.0 / 5
896
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers