مدیرعامل مخابرات تاكید كرد؛

ضرورت ایجاد زیرساختی یکپارچه برای توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور

ضرورت ایجاد زیرساختی یکپارچه برای توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور

به گزارش مهندس وب مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: به دنبال ایجاد زیرساختی یکپارچه برای توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور هستیم.به گزارش مهندس وب به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسم افتتاح پروژه فاز ۸ پلاس توسعه همراه اول گفت: اپراتور اول تلفن همراه با تاکید بر توان زیرساختی مخابرات کشور و هم افزایی حوزه های ثابت و سیار، نقش خودرا در توسعه اکوسیستم دیجیتال کشور با بهره برداری از پروژه فاز ۸ پلاس به عالی ترین صورت ایفا می کند. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: پروژه فاز ۸ پلاس توسعه همراه اول بعنوان یکی از مهم ترین پروژه های مخابراتی کشور، پیشران توسعه صنعت ارتباطات است و در اجرای آن، شرکت مخابرات ایران با توسعه فیبر برای توسعه سایت های نسل سوم و چهارم و بالاتر و ایجاد پهنای باند کافی داخل مراکز برای پشتیبانی از سایت ها، حداکثر همکاری را با همراه اول در اجرا و تحقق چشم انداز توسعه فاز ۸ پلاس انجام داده است.

مهندس سلطانی اظهار داشت: در این راه لزوم توانمندسازی عوامل اجرائی استانها و هماهنگی مناطق مخابراتی بسیار لازم است. همین طور کوشش برای ایجاد انضباط مالی بیش از پیش در تمام بخش های مخابرات و همراه اول و ارتباط مناسب با شرکت نقش اول کیفیت (ناک) از پیش نیازهای به سرانجام رسیدن این پروژه مهم کشوری است.

وی با گرامی داشت تقارن برگزاری مراسم فاز ۸ پلاس با هفته بسیج، انجام چنین پروژه ای را محتاج جاری شدن روحیه بسیجی در سراسر مجموعه مخابرات و همراه اول عنوان نمود و اضافه کرد: کارهای همراه اول خصوصاً در دو سه سال اخیر با نگاهی جدید، بسیارجامع نگر و قابل ستایش بوده است.

مهندس سلطانی اشاره کرد: اجرای این پروژه، حاصل نگاه و استراتژی درست مدیریتی است که با وجود شرایط اقتصادی سخت تمام اپراتورها، این تحول عظیم به وجود آمده است.

وی با تاکید بر همکاری صمیمانه و پیگیرانه مخابرات ایران خصوصاً در مناطق در ضمن دوسال گذشته برای به ثمر رساندن این پروژه اظهار داشت: این همیاری و همکاری، نمونه ای از همگرایی بخش ثابت و سیار و پروژه ای زیربنایی برای توسعه کل صنعت ارتباطات کشور است.

مهندس سلطانی، ایجاد انگیزه رقابتی برای استانها و مناطق مخابراتی را یکی از راهکارهای مهم در ارزیابی عملکرد میزان هماهنگی مخابرات های مناطق با حوزه سیار عنوان نمود و اضافه کرد: بررسی عملکرد استانها از طرف حوزه ستادی در بخش ارتباط با سیار بصورت مستمر و برنامه ریزی شده انجام می شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: در صورت مواجه نبودن شرکت مخابرات ایران با مشکلات موجود، یعنی تحریم داخلی حاصل از سیاست گذاری نادرست و تحریم خارجی، این شرکت می توانست بسیار بهتر از وضعیت فعلی، اقدامات توسعه ای را در سراسر کشور انجام دهد.

مهندس سلطانی اظهار داشت: تمام مجموعه کارکنان مخابرات و همراه اول، یک خانواده هستند و در این راستا، اختیار لازم به استانها در مورد حداکثر همکاری با مجموعه سیار داده شده است که این نظم مدیریتی در اجرا و تسریع پروژه فاز ۸ پلاس همراه اول بسیار موثر است.

ایشان سپس سفارش هایی به مدیران ستادی و مناطق در خصوص تعامل و همکاری را بیان کرد و اضافه کرد: مبادرت به موقع مدیران مناطق، استفاده از پتانسیل های فنی مخابرات در استان، برنامه ریری جامع برای گرفتن پیمانکاران اجرائی توانمند، و استفاده از حداکثر پتانسیل منابع انسانی خود مخابرات برای اجرای پروژه ها، استفاده از تمام ظرفیت های مخابرات و در نهایت توسعه شرکت را به دنبال خواهد داشت.


منبع:

1400/09/02
23:30:06
0.0 / 5
858
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مهندس وب
مهندس وب web engineers