رئیس فراكسیون راهبردی مجلس خبر داد

پیشنهاد اعطای ۳ هزار میلیارد تسهیلات از صندوق توسعه ملی به استارت آپ ها در بودجه ۱۴۰۱

پیشنهاد اعطای ۳ هزار میلیارد تسهیلات از صندوق توسعه ملی به استارت آپ ها در بودجه ۱۴۰۱

به گزارش مهندس وب رئیس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی از عرضه پیشنهاد اعطای ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات از صندوق توسعه ملی به استارت آپ ها و پلت فرم ها در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ اطلاع داد.


حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت و گو با ایسنا، با تکیه بر لزوم پشتیبانی از استارت آپ ها و پلت فرم های خرید آنلاین فعال در کشور، بیان نمود: پشتیبانی از این حوزه در سطح کشور یک امر ضروریست چونکه شاهد می باشیم امروز اغلب کسب و کارها در بستر این حوزه درحال توسعه هستند. از همین رو ما در فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی یک کمیته با عنوان فناوری ارتباطات داریم که تابحال چندین جلسه با رویکرد پشتیبانی از فعالان این حوزه تشکیل داده است.

رئیس فراکسیون راهبردی مجلس در ادامه اظهار نمود: پشتیبانی از پلت فرم ها و استارت آپ هایی که در بستر فضای مجازی شکل گرفته اند بخصوص در حوزه داخلی همواره مد نظر ما بوده است چونکه امروز شاهد گسترش فعالیت ها در بستر این حوزه هستیم و مورد استقبال مردم هم واقع شده است.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: در بودجه سال آتی هم پیشنهاد شده است تا از صندوق توسعه ملی مبلغی بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات بر پشتیبانی از این حوزه تخصیص یابد، چونکه سرمایه گذاری در این بخش مولد است. بر طبق این پیشنهاد افرادی که بسترهای اشتغال و کار آفرینی را به صورت قانونی در فضای مجازی فراهم نمایند مشمول این تسهیلات خواهند شد.
1400/10/25
22:22:44
0.0 / 5
1142
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers