زاکربرگ کارمندانش را متامیت خواند

زاکربرگ کارمندانش را متامیت خواند

مارک زاکربرگ لیستی از اصول را برای کار در شرکت مِتا پلتفرمز (Meta Platforms) منتشر نمود که در آن کارمندانش را مِتامیت (Metamates) خواند.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، موسس فیسبوک که در دسامبر نام شرکتش را به "مِتا پلتفرمز" تغییر داد تا منعکس کننده حوزه جدید مورد تمرکزش یعنی متاورس (دنیای مجازی) باشد، حالا در اطلاعیه ای به کارمندانش به تشریح افق دید خود پرداخته است. شعار معروف "سریع حرکت کن" به قوت خود باقی مانده و شعار "چیزهای معرکه بساز، در آینده زندگی کن، به تأثیر بلندمدت متمرکز شو، صادق باش و به همکارانت احترام بگذار" به آن اضافه شده است.

مدیرعامل شرکت مِتا اعلام نمود: این شرکت حالا یک شرکت توزیع شده است و در سرتاسر جهان به استخدام می پردازد.

زاکربرگ در نتیجه گیری خود، کارمندانش را متامیت خواند و اظهار داشت: مِتا، متامیت و من. وی در این اطلاعیه نوشت: این درباره حس مسئولیتی است که ما برای موفقیت جمعی مان و در برابر یکدیگر بعنوان هم تیمی داریم.

پست وی با واکنش کاربران در فضای آنلاین روبرو شد که آمیزه ای از اشتیاق و تمسخر بود. برخی از کاربران شبکه اجتماعی گفتند این شعار شرکت مِتا را در اولویت اول و کارمندانش را در اولویت آخر قرار می دهد. سایر افراد اظهارات این میلیاردر را تحسین کردند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شرکت مِتا بعد از افشاگریهای فرانسس هوگن، کارمند سابق این شرکت که سبب شد بحثهایی درباره اولویت داشتن سود به مسئولیت پذیری در این شبکه اجتماعی برانگیخته شود، با فشار زیادی از جانب افکار عمومی و سیاستگذاران روبرو شد. شرکت مادر فیسبوک ماه جاری بعد از انتشار عملکرد مالی مأیوس کننده، حدود ۲۵۱.۳ میلیارد دلار از ارزش بازار خویش را از دست داد که بزرگترین ریزش ارزش بازار یک شرکت آمریکایی در یک روز بود.

منبع:

1400/11/29
12:11:20
0.0 / 5
846
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مهندس وب
مهندس وب web engineers