تولید خودکار زیرنویس برای ویدئوها در اینستاگرام افزوده شد

تولید خودکار زیرنویس برای ویدئوها در اینستاگرام افزوده شد

به گزارش مهندس وب اینستاگرام قابلیت زیرنویس هایی (کپشن) که به صورت خودکار برای ویدئوها در این اپلیکیشن تولید می شوند را معرفی نمود.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، تابحال تولیدکنندگان محتوا به صورت دستی کپشن برای ویدئوهای خود اضافه می کردند. اینستاگرام اعلام نمود افزودن کپشن اینستاگرام را برای کاربران ناشنوا و کم شنوا دسترس پذیرتر می کند.

این قابلیت جدید برای کاربرانی مفید خواهد بود که ترجیح می دهند ویدئوها را بدون صدا مشاهده کنند. این توانایی در حالی در اینستاگرام عرضه می شود که سرویس ویدیوی کوتاه تیک تاک در آوریل سال ۲۰۲۱ کپشن خودکار را معرفی نمود.

شرکت اینستاگرام در گفتگو با وبسایت تِک کرانچ تایید نمود کپشن هایی که به صورت خودکار تولید می شوند، به ۱۷ زبان شامل انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی، عربی، ویتنامی، ایتالیایی، آلمانی، ترکیه ای، روسی، تایلندی، تاگالوگ، اردو، مالایی، هندی، اندونزی و ژاپنی قابل دسترس خواهد بود. اینستاگرام اعلام نمود پشتیبانی از زبانهای بیشتر در راه خواهد بود.

آدام موسری، مدیر اینستاگرام در پستهایی که در حسابهای شبکه اجتماعی خود منتشر کرد، اعلام نمود قابلیت جدید مدتها مورد انتظار بود و کاربران می توانند این توانایی را فعال یا غیرفعال کنند و تصریح کرد هوش مصنوعی مورد استفاده برای تولید خودکار کپشن ها همچنان بهبود پیدا خواهد نمود.

این خبر در شرایطی اعلام می شود که اینستاگرام درحال به روز کردن پلت فرم خود و راه اندازی قابلیت های جدید برای رقابت بهتر با تیک تاک است.

بر اساس گزارش وبسایت تِک کرانچ، راه اندازی قابلیت جدید یک روز بعد از آن اعلام گردید که اینستاگرام از آخر پشتیبانی اپلیکیشن خود برای IGTV اطلاع داد. اینستاگرام حالا به همه ویدئوها در اپلیکیشن اصلی خود متمرکز می شود و به ساده کردن و بهبود ویدیو در اپلیکیشن اینستاگرام در ماههای آینده ادامه می دهد. اینستاگرام تمرکز خود بر قابلیت ریلز (Reels) را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد ریلز همچنان بزرگترین سهم را در رشد تعامل کاربران در این اپلیکیشن دارد و می خواهد به سرمایه گذاری در این توانایی ادامه دهد.
1400/12/11
21:21:29
0.0 / 5
772
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers