مقتدایی:

چرا ایثارگران شرکت مخابرات تبدیل وضعیت نمی شوند؟

چرا ایثارگران شرکت مخابرات تبدیل وضعیت نمی شوند؟

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که نباید تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات به تاخیر بیفتد بنابراین نظارت حداکثری را اعمال خواهیم کرد.


عباس مقتدایی در گفت و گو با ایسنا درباب تبدیل وضعیت ایثارگران اظهار داشت: متاسفانه شرکت مخابرات، توجه لازم را به جمعیت بالای ایثارگران مجموعه خود نداشته است. ماه هاست وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات با وعده و وعید تبدیل وضعیت را عقب می اندازند.
وی ادامه داد: به هیچ عنوان از این اقدام شرکت مخابرات کوتاه نمی آییم و در بالاترین حد نظارتی، آنرا پیگیری خواهیم کرد تا استنکاف کنندگان از اجرای قانون به مجلس و قوه قضاییه معرفی شوند. تعداد امضاهای اعمال ماده ۲۳۴ رو به افزایش است و هیات رییسه نیز پرونده را به معاونت نظارت جهت تعیین کمیسیون ارجاع داده است و شخصا پیگیر هستم این روند در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود و مدیران به مجلس احضار شوند.
مقتدایی مطرح کرد: توقع ما از آقای زارع پور بیش از این بود و ایشان بعنوان وزیر می بایست زودتر در این مساله ورود و مشکل را حل می کردند. عدم اقتدار و بی همتی وزارت ارتباطات در این مساله عجیب است. امروز هم نامه ای به رئیس جمهور، معاون اول، رئیس سازمان اداری و استخدامی و وزیر ارتباطات در این خصوص ارسال شد و تذکری هم به آقای رئیس جمهور با امضا نمایندگان ثبت گردید.
مقتدایی در آخر ابراز امیدواری کرد که مدیران مخابرات بهانه های نبود منابع و به تعبیری فرصت طلبی های اداری را کنار بگذارند و کار ایثارگران را انجام دهند. مباحث درآمدی و سهم و... را مدیران مخابرات خود با دولت حل کنند و کار ایثارگران را متوقف درگیری های خود نکنند.

منبع:

1400/12/17
11:06:30
0.0 / 5
1066
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers