مهاجرت به کانادا و شرایط زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا و شرایط زندگی در کانادا

یکی از مسائلی در مورد مهاجرت بسیار مهم است، شرایط زندگی در آن کشور است. در این مقاله به بررسی مهاجرت به کانادا و شرایط زندگی در کانادا، پرداخته ایم.


درباره ی مهاجرت به کانادا و شرایط زندگی در کانادا چه می دانید؟

در این مقاله قصد داریم راجع به مهاجرت به کانادا شرایط زندگی در کانادا، صحبت کنیم. کانادا به عنوان کشوری دوستانه و امن برای زندگی و تشکیل خانواده شهرت زیادی دارد. کشور کانادا که در آمریکای شمالی قرار گرفته است، یکی از 3 کشور برتر جهان بوده و از نظر کیفیت زندگی حرف اول را می زند و رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است.  قبل از اخذ  اطلاعات اولیه، درباره مهاجرت به کانادا، خوب است با شرایط اخذ اقامت دائم این کشور آشنا شوید. برای دریافت ویزای کانادا (اقامت کانادا) باید از طریق یکی از روش های (اقامت کاری کاناداویزای تحصیلی کانادا- ویزای استارتاپ کانادا و اقامت سرمایه گذاری کانادا(ویزای سرمایه گذاری کانادا)، اقامت اکسپرس اینتری کانادا) اقدام کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هر یک از این روشها با مشاورین حاذق و حرفه ای در موسسه مهاجرتی رویال اپلای تماس بگیرید.

 

 

صفر تا صد مهاجرت به کانادا

 کانادا وسیع ترین کشور جهان پس از روسیه است و 35 میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند. در نتیجه مهاجرت به کانادا شرایط زندگی در کانادا کاملا منطقی و مطلوب به نظر می رسد. کانادا در بسیاری از معیارهای رفاه نسبت به سایر کشورها در شاخص زندگی بهتر عملکرد بسیار خوبی دارد. کانادا از نظر مسکن و خانه، وضعیت سلامت و رفاه، امنیت شخصی، کیفیت محیطی، شغل و درآمد، تعادل کار و زندگی، ارتباطات اجتماعی، آموزش و مهارت، مشارکت مدنی، درآمد و ثروت بالاتر از میانگین قرار دارد. تمام مواردی که نام برده شد در مهاجرت به کانادا شرایط زندگی در کانادا ضروری است، حتی اگر این کشور را برای مهاجرت انتخاب نکنید، باز هم باید این معیار ها را ارزیابی کنید.

 

مهاجرت به کانادا و شرایط زندگی در کانادا

 

پول، در حالی که نمی تواند خوشبختی بخرد، وسیله مهمی برای دستیابی به استاندارد های زندگی بالا تر است. در کانادا، متوسط ​​درآمد سرانه خالص یک خانواده، 30854 دلار در سال است.

از نظر اشتغال، حدود 73 درصد از افراد که رنج سنی آن ها بین 15 تا 64 ساله است، در کانادا دارای شغل حقوقی هستند. که بالاتر از میانگین اشتغال، یعنی 68 درصد است. حدود 76 درصد از مردان در مقایسه با 71 درصد از زنان در این کشور مشغول به کار می باشند. جالب است بدانید که در کشور کانادا پس از حقوق کودکان، حقوق زنان اهمیت بالایی دارد و برای آن ها رفاه بیشتری در نظر گرفته می شود در نتیجه این کشور را تبدیل به محل اقامتی امن برای زنان کرده است.

تحصیلات و مهارت های خوب شرط مهمی برای یافتن شغل هستند و از معیار های مهم مهاجرت به کانادا شرایط زندگی در کانادا به شمار می روند. در کانادا، 91 درصد از بزرگسالان که رنج سنی آنها بین 25 تا 64 ساله است،تحصیلات متوسطه را به پایان رسانده اند و دیپلم دارند. این معیار در مورد زنان بیشتر از مردان صادق است، زیرا 90٪ از مردان در مقایسه با 93٪ از زنان، دبیرستان را با موفقیت به پایان رسانده اند. کانادا از نظر کیفیت سیستم آموزشی در میان کشور های دیگر دارای عملکرد برتر است.

 

کانادا، کشور مهاجر پذیر

از نظر سلامت، امید به زندگی در بدو تولد در کانادا 82 سال است! که دو سال بالاتر از میانگین 80 ساله در سراسر جهان می باشد. امید به زندگی برای زنان 84 سال است، در حالی که برای مردان 80 سال است. سطح PM2.5 اتمسفر - ذرات ریز آلاینده هوا به اندازه کافی کوچک برای ورود و آسیب به ریه ها - 7.3 میکروگرم بر متر مکعب است که کمتر از میانگین OECD که 13.9 میکروگرم بر متر مکعب است، در نتیجه علیرغم روز های سرد سال که وارونگی دما و آلودگی را تجربه می کنیم، هوای کشور کانادا کاملا پاک و عاری از آلودگی است. کانادا از نظر کیفیت آب عملکرد خوبی دارد، زیرا 91 درصد از مردم کانادا از کیفیت آب خود راضی هستند که بیشتر از میانگین جهانی است.

 

در رابطه با نیاز های اجتماعی و عمومی، احساس اجتماعی قوی اما فقط سطوح متوسطی از مشارکت مدنی در کانادا وجود دارد، جایی که 93 درصد از مردم معتقدند فردی را می‌شناسند که در زمان نیاز می‌توانند به او تکیه کنند.

برای اخذ اقامت دائم کانادا، می توانید به وب سایت www.royalapply.com مراجعه کنید.

 

هزینه مهاجرت به کانادا

پارامترهای مختلفی در تعیین هزینه مهاجرت به کانادا تاثیرگذار است، و این هزینه برای خانواده های مختلف بسته به تعداد و شرایط سنی می تواند بسیار متفاوت باشد. برای مثال هزینه یکسال زندگی در کبک با هزینه زندگی در تورنتو متفاوت است. لازم به ذکر است که برای دریافت اقامت دائم کانادا، اثبات توانایی مالی الزامیست و فرد متقاضی دریافت اقامت، باید مدارک مالی لازم جهت اخذ اقامت را به وکیل مربوطه برای تکمیل پرونده ارائه د هد.

 

 

.مسکن در کانادا

یکی دیگر از معیار های مهاجرت به کانادا شرایط زندگی در کانادا، مسکن است. زندگی در شرایط رضایت بخش یکی از مهم ترین جنبه های زندگی مردم است. مسکن برای رفع نیازهای اولیه مانند سرپناه ضروری است، اما بحث فقط چهار دیواری و سقف نیست. مسکن باید مکانی برای خواب و استراحت باشد که در آن افراد احساس امنیت کنند و حریم خصوصی و فضای شخصی داشته باشند. جایی که بتوانند تشکیل خانواده بدهند. همه این عناصر به تبدیل یک اتاق به خانه کمک می کنند.  البته این سوال وجود دارد که آیا مردم می توانند مسکن مناسبی بخرند یا خیر!

 

مهاجرت به کانادا

هزینه های مسکن سهم بزرگی از بودجه خانوار را به خود اختصاص می دهد و تا زمانی که عناصری مانند اجاره، گاز، برق، آب، اثاثیه یا تعمیرات را جمع آوری کنید، بیشترین هزینه را برای بسیاری از افراد و خانواده ها نشان می دهد. در کانادا، خانوارها به طور متوسط 22 درصد از درآمد ناخالص تعدیل شده خود را صرف نگه داشتن سقف بالای سر خود می کنند که بالاتر از میانگین 20 درصدی OECD است.

مسکن موقت: پس از اینکه به کانادا رسیدید، باید یک مکان موقت برای اقامت پیدا کنید تا زمانی که بتوانید خانه ای اجاره یا خرید کنید. یکی از گزینه ها اقامت در هتل یا هاستل است.

اکثر هتل ها و هاستل ها دارای یک وب سایت با موارد زیر هستند:

قیمت، محل، عکس ها و خدماتی که ارائه می دهند.

شما همچنین می توانید نظرات را از انجمن ها، راهنمایی سفر و وب سایت های دیگر بخوانید و با در نظر گرفتن همه ی موارد، محل مورد نظر خود را بگیرید.

انواع مسکن در کانادا عبارتند از:

  1. خانه های مستقل با مشاعات در اطراف آن ها
  2. خانه های نیمه مستقل و شهری که در آن هر خانه با دیگری دیوار مشترک دارد

کاندومینیوم (کاندو)

آپارتمان های اجاره ای شامل:

  1. آپارتمان با 1-3 اتاق خواب
  2. واحد های "لیسانس" از یک اتاق یک نفره به عنوان قسمت نشیمن و اتاق خواب تشکیل شده است
  3. اتاق های اجاره ای که معمولاً خانه های بزرگی هستند که به اتاق های خصوصی تقسیم می شوند که می توانید اجاره کنید.

پیدا کردن کار در کانادا

پس از ورود به کانادا، یکی از مهم ترین کار هایی که باید انجام دهید پیدا کردن کار می باشد. این بخش یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با مهاجرت به کانادا و شرایط زندگی در کانادا می باشد.

 

کانادا

شما منابع زیادی دارید که می توانید از آنها برای کمک به جستجوی کار در کانادا استفاده کنید، از جمله:

کارگاه های رزومه نویسی، جلسات آموزشی کاریابی و خدمات دیگری که به شما در یافتن کار کمک می کند.

بانک کار، که اطلاعات شغلی و رایگان در مورد کار در کانادا را ارائه می دهد، مانند:

  1. شغل ها
  2. دستمزد
  3. وظایف اصلی
  4. روند اشتغال
  5. الزامات آموزشی

 

موسسه مهاجرتی رویال اپلای

وکلای باتجربه رویال اپلای آماده تسهیل مسیر مهاجرتی شما به هرنقطه از دنیا هستند. به کارگیری از وکلای بین المللی، مشاوره در طرح های استارتاپی و پورتفولیو و بیزینس پلن، آماده ارائه بهترین مشاوره و راهکار برای مهاجرت آسان و سریع به شما هستند.

 

عناوین مختلف مقاله

 

-مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت 2022 (شرایط، هزینه، روش ها)

-صفر تا صد مهاجرت به کانادا 2022

-بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال 2022

-شرایط مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت در سال ۲۰۲۲

-اخذ اقامت و ویزای سریع کانادا - مهاجرت سریع و موفق به کانادا

-مهاجرت به کانادا 2022 - شرایط + هزینه اقامت کانادا

-مهاجرت به کانادا در سال 2022 از چه طریقی ممکن است؟

-مهاجرت به کانادا | آشنایی با روش های مهاجرت | از کجا شروع کنیم؟

-مهاجرت به کانادا - ۰ تا ۱۰۰ شرایط انواع مهاجرت کانادا

 

1401/01/01
21:08:54
0.0 / 5
1028
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers