به‏ صورت آنلاین؛

تغییر شبکه رادیویی میزبان برای مشترکین سیمکارت شاتل امکان پذیر شد

تغییر شبکه رادیویی میزبان برای مشترکین سیمکارت شاتل امکان پذیر شد

به گزارش مهندس وب برای اولین ‏بار در ایران، امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی اپراتور میزبان از راه پنل سیستم مدیریت اینترنتی حساب، برای مشترکین سیم‏ کارت‏ های هوشمند شاتل‏ موبایل امکان پذیر شد.به گزارش مهندس وب به نقل از مهر، در جهت تسهیل دسترسی مشترکین سیم ‏کارت ‏های شاتل‏ موبایل به سرویس نوآورانه «انتخاب دستی شبکه رادیویی»، این توانایی که پیشتر از راه کد دستوری #۸*۱* در دسترس مشترکین قرار گرفته بود، به پنل مدیریت اینترنتی حساب شاتل‏ موبایل هم افزوده شد. از این پس، مشترکین سیم‏ کارت‏ های هوشمند شاتل ‏موبایل می ‏توانند به ‏صورت آنلاین از راه پنل مدیریت اینترنتی حساب خود، ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به‏ صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر داده و یا قابلیت انتخاب هوشمند را از همین طریق باردیگر فعال کنند.
شبکه تلفن همراه شاتل ‏موبایل سال قبل و برای اولین ‏بار در ایران، در جهت توسعه قابلیت ‏های سیم ‏کارت‏ هوشمند خود، از راهکار نوآورانه «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» بر بستر کددستوری #۸*۱* رونمایی نمود و الان این امکان را فراهم نموده تا مشترکین شاتل‏ موبایل بتوانند با رفتن به پنل مدیریت اینترنتی حساب شاتل ‏موبایل به‏ صورت آنلاین هم به این سرویس دسترسی داشته باشند.
این خدمت جدید، با عنایت به نیازسنجی انجام شده از مشترکین سیم ‏کارت‏های هوشمند شاتل ‏موبایل و به‏ ویژه مشترکینی که از مودم برای اتصال به شبکه استفاده می نمایند، طراحی و پیاده‏ سازی شده است.
شاتل‏ موبایل تنها اپراتور تلفن همراه ایران است که امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیمکارت ‏های خود فراهم نموده و با تحلیل مداوم شبکه‏ های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، با کیفیت ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به ‏صورت کاملا هوشمند انتخاب می کند.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سیم‏ کارت ‏های هوشمند شاتل‏ موبایل با پوشش سراسری 4G/LTE و پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وبسایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از راه شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.


منبع:

1401/02/06
23:29:04
0.0 / 5
797
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مهندس وب
مهندس وب web engineers