نصب و راه اندازی ۲ سایت پرسرعت تلفن همراه در اهواز

نصب و راه اندازی ۲ سایت پرسرعت تلفن همراه در اهواز

مهندس وب: خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از نصب و راه اندازی دو سایت پر سرعت جدید تلفن همراه در اهواز آگاهی داد.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به کوشش برای توسعه سایت های پرسرعت تلفن همراه در اهواز اظهار نمود: دو سایت جدید و پر سرعت همراه اول در منطقه گلستان و کیانشهر اهواز نصب و افتتاح شد.

وی اضافه کرد: در امتداد ادامه برنامه های توسعه ای شبکه ارتباطات سیار و بمنظور رفع نقاط کور و پوشش حداکثری شبکه همراه، با تلاش کارشناسان و متخصصان حوزه معاونت سیار مخابرات خوزستان، یک سایت جدید و پر سرعت تلفن همراه در منطقه گلستان اهواز نصب، راه اندازی و وارد مدار شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان اظهار داشت: این سایت جدید نصب شده، مجهز به تکنولوژی های نسل دوم، سوم و چهارم اینترنت هم راه است.

فلاح زاده افزود: همین طور یک سایت پر سرعت همراه اول از پروژه توسعه شبکه ارتباطی همراه در منطقه کیانشهر (کیانپارس شرقی در محدوده پل شهید صیاد شیرازی) نصب، راه اندازی و وارد مدار شده است.

وی ارتقای سطح کیفی، پایداری ارتباط خدمات تلفن همراه و همین طور رفع نقاط کور و جلب رضایتمندی مشتریان ساکن در این مناطق را هدف راه اندازی این سایت ها عنوان نمود و اظهار داشت: با وارد مدار شدن این سایت ها، علاوه بر پایداری و تقویت شبکه، سرعت تبادل اطلاعات مشترکان دیتای شبکه همراه اول در این مناطق افزایش پیدا کرد.

منبع:

1401/05/26
10:02:13
0.0 / 5
728
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
مهندس وب
مهندس وب web engineers