اختلال در دریافت پیامك از تلگرام

اپراتورها: دستوری برای مسدودی پیامک صادر نشده

اپراتورها: دستوری برای مسدودی پیامک صادر نشده

مهندس وب: کاربران رسانه های اجتماعی از اختلال در دریافت کد فعال سازی تلگرام آگاهی داده اند و بنظر می رسد در حاضر دریافت این کد، تنها بوسیله پیام صوتی امکان پذیر است.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، در ساعات گذشته در رسانه های اجتماعی اخباری انتشار یافته در خصوص این که مشترکان اپراتورهای تلفن همراه در دریافت پیامک کد فعالسازی تلگرام گرفتار مشکل شده اند. هر چند همچنان می توان کد ورود به این رسانه های اجتماعی را بوسیله تماس صوتی دریافت کرد.

با پیگیری ایسنا از اپراتورهای همراه، اینطور اعلام گردید که دستوری در خصوص مسدود شدن پیامک برای آنها صادر نشده است و بنظر می رسد سیاست رسانه های اجتماعی و پیامرسان ها همچون تلگرام بدین ترتیب است که اگر کاربری بتازگی از این شبکه ها خارج شده باشد، در صورتیکه در فاصله کوتاهی بخواهد باردیگر این شبکه ها را روی گوشی خود نصب کرده و وارد حساب کاربری خود شود، پیامکی دریافت نخواهد کرد و این پیامک ها به صورتی توسط آن شرکت، اسپم در نظر گرفته می شوند.
میلاد نوری -کارشناس فناوری اطلاعات- در این خصوص در کانال تلگرامی خود نوشت: در صورت مسدود شدن تماس تلفنی، در صورتیکه شما روی همه دستگاهها از حساب تلگرام خود خارج شوید، امکان ورود مجدد وجود نخواهد داشت. حتما حساب خودرا روی یک دستگاه (موبایل، لپ تاپ، نسخه وب، ...) نگه دارید تا کد فعالسازی بجای پیامک، بر روی خود تلگرام برای شما ارسال شود. اگر حساب تلگرام خودرا فقط بر روی یک موبایل دارید، حتما بر روی کامپیوتر هم وارد شوید تا در صورت بروز مشکلات مختلف، امکان ورود مجدد به حساب تلگرام برای شما فراهم باشد.
هرچند تا لحظه ارسال این خبر شرکت تلگرام اطلاعیه ای در خصوص بروز اشکال در این خصوص منتشر نکرده است. البته اتفاق مشابهی قبل از این و در زمان فیلترینگ تلگرام در ایران هم رخ داده بود که بعد از چند ساعت برطرف شد. حال باید دید این مساله هم اختلالی است که بعد از چند ساعت برطرف می شود، یا مشابه سال ۱۳۹۸، موضوع فیلتر پیامک های دریافتی در اپراتورهای همراه رخ داده است.1401/05/27
13:16:35
0.0 / 5
643
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers