با به روزرسانی جدید

کیفیت نتایج جست وجوی گوگل بهبود پیدا می کند

کیفیت نتایج جست وجوی گوگل بهبود پیدا می کند

به گزارش مهندس وب، گوگل تا چند هفته دیگر، بروزرسانی جدیدی برای موتور جست وجوی خود منتشر می کند که هدف آن راحتتر کردن یافتن محتوای باکیفیت برای کاربران است.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، با بهبودهایی که در رتبه بندی نتایج جست و جو صورت خواهد گرفت، محتوای کم کیفیت یا غیراصلی در رتبه های بالای نتایج جست وجو قرار نخواهند گرفت. گوگل اعلام نموده است که این به روزرسانی، محتوایی را هدف گرفته که برای قرار گرفتن در صفحه های اول موتورهای جست و جو طراحی شده و بعنوان محتوای اول-سئو شناخته می شود.

تست های گوگل نشان داده است این به روزرسانی، نتایجی که کاربران در هنگام جست وجوی محتوایی مانند مطالب آموزشی، هنری، سرگرمی، خرید و محتوای در ارتباط با فناوری مشاهده می کنند را بهبود خواهد بخشید.

بر اساس گزارش وبسایت تِک کرانچ، این به روزرسانی، کمک خواهد نمود شمار نتایج جست و جوی کم کیفیت در ارتباط با وبسایت هایی که یاد گرفته اند سیستم را بازی داده و رتبه خویش را در نتایج جست و جو بالا ببرند، در رتبه های اول نتایج جست و جو کاهش پیدا کنند. گوگل وعده داده است کاربران نتایج جست و جوی مفیدتر را مشاهده خواهند کرد و این شرکت می خواهد سیستم های خویش را بازتعریف کرده و به تدریج بر طبق این بهبودها، بنا کند.
1401/05/29
10:32:51
0.0 / 5
643
تگهای خبر: آموزش , بازی , سئو , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers