در واكنش به اتهامات مدیر سابق؛

تلاش توئیتر برای تشدید مقابله با محتوای نامناسب

تلاش توئیتر برای تشدید مقابله با محتوای نامناسب

مهندس وب: توئیتر در بحبوحه اتهامات یکی از مدیران سابق خود در مورد کم کاری در حوزه برخورد با حساب های هرزنامه فرست، اعضای دو گروه مقابله با محتوای مسموم و ربات های هرزنامه فرست را ادغام می کند.به گزارش مهندس وب به نقل از رویترز، توئیتر گروه تجربه سلامت خودرا که بر روی کاهش اطلاعات نادرست و محتوای مضر کار می کنند، با گروه خدمات توئیتر که مسئول بررسی پروفایل هایی است که کاربران گزارش می کنند و حذف حساب های هرزنامه فرست را بر عهده دارد، ترکیب می کند. گروه جدید باتوجه به ایمیل ارسالی به کارمندان، «محصولات و خدمات بهداشتی (HPS)» نامیده خواهد شد.
الا اروین، معاون محصولات بهداشتی و خدمات توئیتر که در ماه ژوئن به این شرکت پیوست، گروه HPS را رهبری خواهدنمود.
ایروین در ایمیلی به کارکنان نوشت: "ما به گروه هایی نیاز داریم که روی مشکلات خاص تمرکز کنند، به عنوان اعضای یک گروه با هم کار کنند و دیگر در بخش های مجزا فعالیت نکنند." وی اضافه کرد که این گروه بدون هیچ اغماضی پروژه های خودرا اولویت بندی می کند.
ایجاد این گروه از آنجا اهمیت دارد که توئیتر در چندین جبهه به چالش کشیده شده است. پیتر «ماج» زاتکو رییس سابق واحد امنیت و هکر معروف، این شرکت را به گمراه کردن قانون گذاران فدرال در مورد برخورد با هکرها و حساب های هرزنامه فرست متهم کرده و تصریح کرده برای توئیتر افزایش تعداد کاربران مهم تر از مقابله با حساب های قلابی هرزنامه فرست بوده، برای اینکه مدیران ارشد این شرکت تا ۱۰ میلیون دلار بابت افزایش تعداد کاربران روزانه پاداش می گرفتند و جدیتی برای مقابله با حساب های هرزنامه فرست نداشتند.
سی ان ان با استناد به این شکایت گزارش داد مدیران توئیتر منابع لازم برای درک کامل تعداد واقعی ربات ها را در این پلت فرم ندارند، توئیتر داده های کاربران را به درستی حذف نمی کند و کارکنان زیادی به این داده های حساس دسترسی دارند و ممکنست برخی کارکنان توئیتر برای سازمان های اطلاعاتی در خارج از آمریکا کار کنند. توئیتر روز سه شنبه اعلام نمود که اتهامات زاتکو با هدف جلب توجه و لطمه رساندن به شرکت بوده است.


منبع:

1401/06/04
11:11:20
0.0 / 5
693
تگهای خبر: پروژه , خدمات , سئو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers