دکمه دیس لایک به تیک تاک افزوده شد

دکمه دیس لایک به تیک تاک افزوده شد

مهندس وب: مهندس وب: اپلیکیشن ویدئویی تیک تاک دکمه دیس لایک را برای همه کاربران جهانی خود ارائه کرد.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، تیک تاک دکمه دیس لایک را در آوریل بصورت آزمایشی عرضه نموده بود تا ابزاری را برای نشان دادن مناسب یا بی ربط بودن دیدگاهها (کامنتها)، برای کاربران فراهم آورد. اگر کاربر روی دکمه دیس لایک یک دیدگاه کلیک کند، کاربری که این اظهارنظر را ارسال کرده است، متوجه نخواهد شد و دیس لایک هم عمومی نمی گردد. امکان مشاهده تعداد دیس لایکها وجود ندارد و کاربر می تواند دیس لایک خودرا با زدن مجدد روی گزینه دیس لایک، پس بگیرد.

تیک تاک در توییتی اعلام نمود: بعد از مدتی آزمایش، گزینه دیس لایک را بصورت جهانی عرضه کردیم. ما این ابزار را به عنوان راه جدیدی برای شنیدن بازخورد مستقیم کاربران تیک تاک ایجاد کردیم. این گزینه به کاربران ما امکان می دهد دیدگاههای مناسب یا بی ربط را تشخیص دهند و به ما کمک می نماید بخش دیدگاه را برای تعاملات اصیل و معتبر، تقویت نماییم.

تیک تاک اعلام نمود اولویت اصلی برای این توانایی، ایجاد تجربه بهتر برای کاربران است. هنگامی که تیک تاک برای اولین بار این دکمه را امتحان کرد، توضیح داد که دکمه دیس لایک، راهی برای مشخص کردن دیدگاههایی است که ممکنست هرزنامه باشند یا ربطی به ویدئوی که برای آن اظهارنظر کرده اند، نداشته باشند و کاربرانی که قصد دارند درباره ی دیدگاهی به سبب آزار و نفرت پراکنی گزارش کنند، همچنان باید از پروسه استاندارد گزارش دهی به تیک تاک بهره گیرند.

نخستین بار مت ناوارا، مشاور شبکه اجتماعی در مارس سال ۲۰۲۰ متوجه شد دکمه دیس لایک در تیک تاک در دست طراحی است.

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، با عرضه این توانایی، تیک تاک به خیل پلتفرمهای دیجیتالی شامل یوتیوب و ردیت می پیوندد که شکلی از دکمه دیس لایک را معرفی کرده اند.

منبع:

1401/07/03
23:48:41
0.0 / 5
516
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers