توسعه شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر

توسعه شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر

مهندس وب: خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر آگاهی داد.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اجرای عملیات فنی در مرکز تلفن خرداد خرمشهر اظهار داشت: با اجرای عملیات فنی، حفاری، کابل کشی فیبر نوری و نصب تجهیزات فنی مخابراتی پیشرفته در این مرکز شبکه تلفن و دیتای ثابت در خرمشهر توسعه و ارتقا یافت.

وی اضافه کرد: بمنظور توسعه شبکه تلفن ثابت و دیتای خانگی در مناطقی از خرمشهر سه کافوی مسی جمع آوری و کافوی پیشرفته نوری نصب، راه اندازی و وارد مدار شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به جمع آوری کافوهای مسی در محدوده مرکز و برگردان کابل بر روی این کافوی نوری جدید، اشاره کرد: طرح نصب و راه اندازی کافوی نوری پیشرفته با هدف رفع نیازهای ارتباطی و توسعه شبکه تلفن ثابت همین طور ارائه خدمات نوین ارتباطی در نقاط مختلف محدوده مرکز تلفن خرداد خرمشهر اجرا شد.

فلاح زاده اظهار داشت: نصب و راه اندازی کافوی نوری سبب پایداری ارتباطات شبکه تلفن ثابت شده و دسترسی مشترکان به اینترنت پهن با سرعت بالا و ارتباط مخابراتی باکیفیت را فراهم نموده است.

وی اضافه کرد: با نصب و راه اندازی کافوی نوری پیشرفته خدمات قابل ارائه شبکه های FTTH در ساختار GPON معروف به خدمات Triple Play هر سه نوع سرویس Voice، Video و Data قابل ارائه هستند.
1401/08/23
11:52:48
0.0 / 5
590
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers