نایب رئیس كمیسیون امور داخلی:

تحریم شرکت ابر آروان نشان داد هدف مردم هستند

تحریم شرکت ابر آروان نشان داد هدف مردم هستند

به گزارش مهندس وب، نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تصریح کرد: تحریم های جدید اروپا نشان داده است که هدف اصلی تحریم های آمریکا و اروپایی ها ملت ایران است نه نظام جمهوری اسلامی.


محمدحسن آصفری در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به تحربم های جدید اروپا ضد چندین شخص و شرکت ایرانی همچون شرکت ابر آروان، بیان نمود: تا به امروز آمریکایی ها و اروپایی ها تحریم های گوناگونی را ضد جمهوری اسلامی وضع کرده اند که میتوان گفت ۹۰ درصد آنها بر ضد ملت ایران بوده است. شاید ۱۰ درصد این تحریم ها در ارتباط با مسائل نظامی باشد. حتی در این بخش هم فعالیت ها مشترک دیده می شود. امروز بخشی از وزارت دفاع تحریم شده است در حالیکه بخشی از آن در عین حال که بی سیم یا رادار تولید می کند باتری های مخابرات روستایی را هم تولید می کند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: این امر نشان داده است مشکل آمریکایی ها و اروپایی ها با مردم جمهوری اسلامی است. مشکل آنها با مردمی است که نظام و انقلاب را قبول داشته و پای آن ایستاده اند. رفتارهای آنها نشات گرفته از اینست که آنان با ملت ایران دشمنی دارند. مطمئن باشند اگر قرار بود این تحریم ها اثر گذار باشد در طول این ۱۵ سال که این همه به ما فشار آوردند تأثیر می گذاشت. ولی این تحریم ها سبب شده تا مردم محکم تر در مقابل آنان بایستند.
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصدیح کرد: نمی گوییم تحریم ها بی اثر بوده اما مردم با این تحریم ها و فشارها دست از انقلاب خود برنخواهند داشت. آمریکا حتی دارو هم تحریم کرد و بیماران پروانه ای ما به دارویی نیاز دارند که در آمریکا و اروپا است. بیماران خاص ما امروز نیازمند دارو هستند. آنها اگر با مردم ایران مشکل ندارند چرا دارو را تحریم می کنند. چرا در زمانی که ما روزانه ۷۰۰ نفر تلفات کرونا داشتیم واکسن در اختیار ما قرار ندادند.
ایشان در ادامه تصریح کرد: یا همین شرکت ابر آروان که امروز تحریم شده است یک شرکت خصوصی بود که در حوزه توسعه پهنای باند اینترنت فعالیت می کرد. مگر آنها نمی گویند شما اینترنت را محدود کردید اما خودشان که این کار را با تحریم های خود انجام داده اند. شرکت ابر اروان در حوزه توسعه پهنای باند فعال بود. آنها که مدعی هستند که چرا اینترنت محدود شده خودشان باید امروز پاسخگو باشند. چرا پلت فرم ها خارجی خود آنها تعهد نمی دهند که در چهارچوب قانون جمهوری اسلامی فعالیت کنند؟
منبع:

1401/08/26
12:28:24
0.0 / 5
511
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers