اختلال باردیگر در اینترنت کشور

اختلال باردیگر در اینترنت کشور

به گزارش مهندس وب، بررسی ها از آن حکایت می کند که اختلال در اینترنت کشور که طی دو روز اخیر احساس می شد، هنوز رفع نشده و طبق آنچه معاون شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام نموده، تلاش میشود این مشکل تا روز شنبه برطرف شود.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، بررسی ها نشان داده است اختلال در اینترنت کشور ادامه دار شده و ارسال اطلاعات در بعضی از سکوها و پیام رسان ها در ساعات گذشته با اختلال همراه بوده است.
در همین رابطه سهراب آغ بیات- معاون فنی شرکت ارتباطات زیر ساخت کشور - در یک گفت و گوی تلویزیونی در رابطه با دلیل اختلال رخ داده در اینترنت کشور اظهار نمود: با توجه حجم ترافیک داخل کشور و توسعه ای که باید اتفاق بی افتد، بطور موقت شاهد افت ترافیکی هستیم که با تلاش شبانه روزی همکاران شرکت ارتباطات زیرساخت، ان شاءالله این مشکل درحال حل شدن است و بزودی دیگر این مشکل پیش نخواهد آمد.
وی در رابطه با اقدامات درنظر گرفته شده در زمینه عدم ایجاد اختلال در اینترنت ثابت اظهار داشت: همانگونه که گفته شد ترافیک شبکه که شامل استفاده برای مدارس و غیره هم میشود، بر روی همین شبکه داخلی اتفاق می افتد. در جهت این توسعه ای که مقرر است انجام دهیم، این مشکل برای هموطنان که به صورت ثابت از اینترنت منازل استفاده می نمایند، بطور قطع حل می شود و دیگر مشکلی وجود نخواهد داشت.
وی ضمن عذرخواهی از مردم به علت اختلال پیش آمده افزود: با تحمل و صبوری که انجام می دهند به ما اجازه دهند که این مشکل حل شود.
آغ بیات در رابطه با زمان حل کامل این اختلال خاطرنشان کرد: ما همین هم اکنون به دنبال حل این مشکل هستیم تا بتوانیم مبحث را هرچه سریع تر مدیریت نماییم و امیدواریم طی چند روز آینده به صورت قطعی مساله را حل کرده و این مشکل تا پیش از شنبه هفته آینده برطرف شود.
مشکل مرکز تبادل ترافیک کشور حل شد
اما بعد از اظهارات معاون شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از رفع مشکل مرکز تبادل ترافیک کشور اطلاع داده و اظهار داشت: الان سکوهای داخلی و پیام رسانها بدون مشکل مشغول خدمات رسانی به هموطنان عزیز هستند.
طبق اعلام شرکت ارتباطات زیرساخت، امیر لاجوردی در ارتباط با اختلال بوجود آمده اظهار داشت: با تلاش همکارانم در شرکت ارتباطات زیرساخت، مشکل مرکز تبادل ترافیک کشور حل شد و وضعیت خدمات داخلی به حالت عادی برگشت.
او هم ضمن عذرخواهی از هموطنان برای اختلال ایجاد شده، اضافه کرد: الان سکوهای داخلی و پیام رسانها بدون مشکل مشغول خدمات رسانی به هموطنان عزیز هستند.
این خبر تکمیل شده است
منبع:

1401/10/29
16:10:31
0.0 / 5
597
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers