وزیر ارتباطات در جلسه بررسی كیفیت شبكه ارتباطی كشور:

لازم است روز به روز بر کیفیت و سرعت ارتباطات بیفزاییم

لازم است روز به روز بر کیفیت و سرعت ارتباطات بیفزاییم

به گزارش مهندس وب، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: هر ساله در انتهای سال استفاده مردم از اینترنت بیشتر می شود و حتما لازم است که همه پای کار باشند تا ضمن حفظ پایداری شبکه و حل مشکلات موجود، روز به روز بر کیفیت و سرعت ارتباطات در کشور بیفزاییم.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در جلسه بررسی کیفیت شبکه ارتباطی همراه و ثابت که با حضور مدیران اپراتورهای تلفن همراه و شرکتهای عرضه دهنده خدمات اینترنت ثابت (FCP) برگزار شد، ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: این حضور باشکوه یک غافلگیری برای دشمنان بود چونکه آنها تصور نمی کردند پس از چند ماه فشار سیاسی، اقتصادی و رسانه ای این چنین مردم در پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خیابان ها را مبهوت حضور خود کنند.
وی ادامه داد: همان گونه که ریاست محترم جمهوری هم تاکید کردند با این حضور باشکوه مردم در راهپیمایی، وظیفه مسؤلان در کشور سنگین تر شده است و باید در راه خدمت رسانی به مردم حداکثر تلاشمان را بکنیم.
زارع پور با اشاره به اینکه این مردم واقعاً بی نظیر هستند و باید قدردان صبر و نجابتشان بود و از آن باید بعنوان یک سرمایه حفاظت کرد اظهار داشت: باید تلاش نماییم تا با ارتقا کیفیت و سرعت خدمات ارتباطی در کشور و بهبود تجربه کاربری هموطنان، وظیفه خود در خدمت رسانی به مردم عزیزمان را ادا نماییم.
طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، زارع پور در خاتمه اظهار داشت: هر ساله در انتهای سال استفاده مردم از اینترنت بیشتر می شود و حتما لازم است که همه پای کار باشند تا ضمن حفظ پایداری شبکه و حل مشکلات موجود، روز به روز بر کیفیت و سرعت ارتباطات در کشور بیفزاییم. بر همین مبنا در هفته های آتی جلسات مشابه ای را برگزار خواهیم کرد تا به صورت اجرایی و عملیاتی روند حل مشکلات و ارتقا کیفیت زیرساختهای ارتباطی کشور را دنبال نماییم.
قبل از سخنان وزیر ارتباطات مدیران اپراتورهای تلفن همراه و شرکتهای عرضه دهنده خدمات اینترنت ثابت (FCP) گزارشی از وضعیت فعلی شبکه ارتباطی خود عرضه دادند و سپس به تشریح برنامه های توسعه ای خود و مشکلات پیش رو پرداختند.1401/11/25
10:11:12
0.0 / 5
532
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers