وزیر ارتباطات:

تماس تصویری بدون نیاز به نصب نرم افزار روی موبایل فعال می شود

تماس تصویری بدون نیاز به نصب نرم افزار روی موبایل فعال می شود

به گزارش مهندس وب، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود: درحال پیگیری راه اندازی تماس تصویری بدون احتیاج به نصب نرم افزار هستیم.



به گزارش مهندس وب به نقل از مهر، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بامداد امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت اعلام نمود: درحال پیگیری این مساله هستیم که ویدئو کال یا تماس تصویری بدون نیاز به نصب نرم افزار روی تلفن های همراه راه اندازی شود.
وی با اعلان اینکه درحال آماده کردن مقدمات آن هستیم، اظهار داشت: جزییات بیشتر این مساله در آینده اعلام خواهیم کرد. وزیر ارتباطات همین طور اظهار داشت: قواعد سرزمینی کشور به اپراتورهای ماهواره ای ابلاغ گردیده است و در صورت رعایت این قواعد از حضور آنها در کشور استقبال می شود. زارع پور اضافه کرد: ما از فعالیت منظومه های ماهواره ای استقبال می نماییم مشروط به این که به قواعد بین المللی پایبند باشند. وی اظهار داشت: برمبنای قواعد اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) هر اپراتور ماهواره ای بخواهد در کشوری فعالیت کند باید قواعد سرزمینی یا لندینگ رایت آن کشور را رعایت کند. ما این قواعد سرزمینی را که مصوب قانونی کمیسیون تنظیم مقررات است به اینها رسماً ابلاغ کرده ایم و منتظر پاسخ آنها هستیم.


منبع:

1401/11/30
10:13:30
0.0 / 5
809
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مهندس وب
مهندس وب web engineers