نمایشگاه الکامپ تابستان سال آینده

نمایشگاه الکامپ تابستان سال آینده

به گزارش مهندس وب، رئیس سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران اظهار داشت: امیدواریم برای تیرماه یا مردادماه سال آینده نمایشگاه الکامپ را برگزار نماییم.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، حسین اسلامی - رئیس سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران- در نشست خبری که امروز برگزار شد در رابطه با برگزاری نمایشگاه الکامپ اظهار نمود: در چند سال گذشته این نمایشگاه و در چند ماه اخیر به علت شرایط کسب و کارها و شرایط عمومی با مشکلاتی روبه رو شد.
وی ادامه داد: امیدوارم برای تیرماه یا مرداد ماه سال آینده این نمایشگاه را برگزار نماییم و قرار دادهای لازم در این حوزه منعقد شده و فعلاً تصمیم به برگزاری باشکوه این نمایشگاه داریم، همینطور نیازمندیم دولت هم در این حوزه همکاری کند.
اسلامی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: همچنان پیگیر رفع محدودیت ها، دسترسی به اینترنت و پلتفرم های بین المللی هستیم و امیدواریم بعضی از محدودیت حداقلی در چند ماه آینده حل شود. اعتقاد داریم به علت این که محدودیت ها به علت مسائل امنیتی بود، باید با حل مشکلات همه محدودیت ها حل شود؛ البته منظور از رفع محدودیت حداقلی برطرف شدن محدودیت بعضی از پلتفرم ها مانند کلاب هاوس و یوتیوب است.
رئیس سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران افزود: اما مساله ای که بیشتر از هر نوع محدودیتی اهمیت دارد رفع اختلالات موجود است؛ این روزها شاهد این مساله هستیم که حتی ارسال پیامک در شبکه ارتباطات کشور با اختلال روبرو شده است البته در کنار موارد ذکر شده خواهان برگشت وضعیت شبکه ارتباطات کشور به شهریورماه هم هستیم.
وی با اشاره به اینکه مبحث مرکز داوری اهمیت خاصی برخوردار است، تشکیل دبیرخانه نظام صنفی کامپیوتری با فراکسیون اقتصاد دیجیتال را دیگر اقدام شایسته سازمان نصر برای رفع چالش های اکوسیستم و صنعت فناوری دانست و اظهار داشت: از این طریق راحتتر می توانیم نظر فعالان صنعت را به گوش نمایندگان برسانیم. در سال آینده تلاش می نماییم به مبحث توسعه اقتصاد دیجیتال در منطقه آزاد کیش بپردازیم. همینطور امسال وابستگی سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران به حق عضویت کمتر شده و در این خصوص اعضای این سازمان مشارکت قابل ملاحظه ای داشتند، امیدواریم در انتهای دوره کنونی هیئت مدیره سازمان نصر، وابستگی به حق عضویت به کمتر از ۷۵ درصد برسد.
اسلامی در ادامه سخنانش اضافه کرد: برنامه ریزی کرده ایم که تعامل این سازمان تهران با سایر استان ها را هم گسترش دهیم تا زمینه رشد سازمان نظام صنفی کامپیوتری در کل کشور به صورت یکپارچه فراهم گردد. همینطور نصر تهران کوشیده است که با تشکیل کمیسیون تولید حمایت خود از تولید ملی را داشته باشد. این سازمان علاوه بر این که مخالف فیلترینگ و محدود کردن پلت فرم های بین المللی است، از سکوهای داخلی هم حمایت می کند و در این حوزه جلساتی با پلت فرم های ایرانی داشته ایم و هر زمانی که مشکلی برای اپلیکیشن های ایرانی رخ دهد تلاش می نماییم از ابزارهای قانونی برای پشتیبانی از آنها استفاده نماییم.
رئیس سازمان نظام صنفی کامپیوتری استان تهران در این نشست همینطور به تشریح بعضی از اقداماتی که مقرر است سال آینده انجام دهد مانند خریداری ساختمان جدیدی در منطقه ۲۲ تهران و برنامه ویژه برای ورزش اعضای بانوان این سازمان پرداخت.
منبع:

1401/12/17
14:06:06
0.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers