مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت:

قطعی برق سرور پیامرسان ها برطرف شد

قطعی برق سرور پیامرسان ها برطرف شد

به گزارش مهندس وب، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در مورد اختلال در سرویس برخی پیام رسان های داخلی اعلام نمود: ساعاتی پیش به علت قطعی برق شهری دستگاههای برق اضطراری یکی از مراکز داده فعال شد، اما به علت مشکل در سیستم برق اضطراری برای دقایقی برق سرورها قطع شد که همین اختلال کوتاه باعث از دسترس خارج شدن سرورها شده است.


به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، محمد جعفرپور ضمن اشاره به این که قطعی برق مدت زمان کوتاهی طول کشیده اضافه کرد: زمان قطعی برق سرورها اندک بوده و با تلاش تیم های فنی قطعی برق سرورها ظرف مدت کوتاهی برطرف شد، اما سرویس دهی مجدد سروها نیازمند زمان بوده و تیم های فنی در حال تلاش هستند تا سرویس ها به حالت عادی برگردند.
وی ادامه داد: مرکز داده مذکور از تجهیزات مناسب و با کیفیتی برخوردار می باشد. اولویت ما عرضه سرویس ‍پایدار است و بعد از آن گزارش های تکمیلی در مورد مدیریت این اختلال بررسی خواهد شد تا از تکرار آن پیشگیری شود.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید براینکه اختلال در سیستم برق اتفاق نادری نیست و بارها سرویسهای جهانی با چنین مشکلاتی روبرو بودند اظهار داشت: اما برخی تمهیدات در حوزه برق شهری و تدابیر مراکز داده ‍‍‍پشتیبان می تواند کیفیت خدمات را افزایش داده و اختلال های حداقلی را هم مدیریت کند، که برای اجرای سریع در دستور کار است.
لازم به ذکر است بعضی از سرویس هایی که گرفتار مشکل شده بودند الان در حالت سرویس دهی طبیعی هستند.1402/02/13
10:29:32
0.0 / 5
311
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
مهندس وب
مهندس وب web engineers