در گزارش مهندس وب اعلام شد؛

توضیحات وزیر ارتباطات در رابطه با قطع اینترنت در کنکور تیرماه

توضیحات وزیر ارتباطات در رابطه با قطع اینترنت در کنکور تیرماه

به گزارش مهندس وب، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:: تا حالا چیزی در مورد قطعی اینترنت به ما ابلاغ نشده ولی نظر تخصصی ما در جلساتی که شرکت می نماییم اینست که اینترنت قطع نشود.عیسی زارع پور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد وضعیت اینترنت در کنکور تیرماه ۱۴۰۲ اظهار داشت: سیاست ما در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینست که اینترنت را برای هیچ کاری قطع نکنیم البته ما تصمیم گیر نیستیم، شوراهای مرتبط هستند که در این خصوص تصمیم می گیرند.
وی اضافه کرد: هم اکنون به علت این که اینترنت تبدیل به نیاز ضروری و روزمره مردم شده و در صورت قطع آن مشکلات جدی برای مردم به وجود می آورد، نظر تخصصی ما در وزارت ارتباطات اینست که به هیچ وجه اینترنت برای هیچ چیزی نباید قطع شود.
زارع پور در ادامه اظهار داشت: تا حالا چیزی در مورد قطعی اینترنت به ما ابلاغ نشده ولی نظر تخصصی ما در جلساتی که شرکت می نماییم اینست که همانطور که قبلاً هم اعلام کردیم و مبحث قطع اینترنت برای امتحانات نهایی بود، بنده به صراحت مخالفت کردم و گفتم که حتی یک دقیقه هم ما اینترنت را برای این مورد قطع نمی نماییم.
وی همینطور خاطرنشان کرد: سال قبل قطع اینترنت در محل های برگزاری آزمون مصوبه شورای امنیت کشور بود ولی ما در همان مصوبه هم اعلام کردیم که باید به دنبال راه های جایگزین رفت.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در انتها ضمن اشاره به روش های جدیدی که برای مقابله با تقلب وجود دارد، اظهار داشت: باید در حوزه های امتحانی از دستگاههای آشکاریاب سیگنال استفاده نمایند که هم اکنون هم سازمان سنجش و هم آموزش و پرورش مجهز هستند به این دستگاهها.
به گزارش مهندس وب به نقل از مهر، نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۲ در ایام ۱۴ و ۱۵ تیرماه برگزار می گردد.


منبع:

1402/03/05
14:15:27
0.0 / 5
324
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
مهندس وب
لینک دوستان مهندس وب
مهندس وب web engineers