در الكامپ ۱۴۰۲؛

تشریح خاصیت های تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه ایرانسل

تشریح خاصیت های تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه ایرانسل

مهندس وب: خاصیت های سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (ViLTE)، در نمایشگاه الکامپ 1402 و در حضور بازدیدکنندگان تشریح شد.


به گزارش مهندس وب به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با برقراری تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (ViLTE)، در غرفه نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در سالن اصلی (۳۸) بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، خاصیت های این سرویس برای مشترکان ایرانسل تشریح شد. این سرویس به مشترکان این امکان را می دهد تا بدون نیاز به نصب برنامه های جانبی و تنها بر بستر شبکه نسل چهارم تلفن همراه، تماس تصویری درون شبکه ای برقرار کنند. به جهت اینکه مشترکان بتوانند از سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (ViLTE) در شبکه ایرانسل بهره مند شوند، کافی است گوشی تلفن همراه طرف مبدا و مقصد، از این سرویس پشتیبانی کند. تنظیمات مربوط به سرویس (ViLTE) در گوشیهای مختلف، متفاوت می باشد و مشترکان نیاز است پیش از اقدام جهت استفاده از این سرویس، تنظیمات آنرا فعال کنند. هنگام استفاده از سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (ViLTE)، شبکه نسل چهارم ثابت می ماند و بدون افت سرعت اینترنت، مشترکان می توانند از سایر برنامه های نیازمند مصرف اینترنت در تلفن همراه خود بهره گیرند. در پی ابلاغ مصوبه شماره یک جلسه ۳۴۲ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مورخ ۲ بهمن ۱۴۰۱ درباب ارائه خدمت مکالمه ویدیویی، ایرانسل این سرویس را به مشترکان خود ارائه کرد و امروز در سومین روز نمایشگاه الکامپ که اولین نمایشگاه بعد از عرضه این سرویس شمرده می شود، خاصیت های آن برای مخاطبان نمایشگاه تشریح شد.
هزینه استفاده از سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (ViLTE)، برمبنای دقیقه و با تعرفه تعیین شده از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، محاسبه می شود. ایرانسل نخستین اپراتور ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، با رویکرد برنامه جامع «تحول دیجیتال»، در سالن اصلی (۳۸) و سالن ۸و۹ بیست وششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ شرکت کرده و آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خودرا در عرصه های مختلف فناوری های ارتباطی، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال، تا ۸ تیرماه از ساعت ۸ تا ۱۶، به بازیدکنندگان و علاقه مندان معرفی می کند. غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، مانند نمایشگاه های گذشته، تحت پوشش شبکه نسل پنج تلفن همراه 5G است و بازدید کنندگان می توانند کاربست های (use case) مختلف 5G را با ایرانسل تجربه کنند.

1402/04/07
19:11:35
0.0 / 5
309
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مهندس وب
مهندس وب web engineers