پلیس آمریکا مانع برداشتن تابلوی توییتر شد

پلیس آمریکا مانع برداشتن تابلوی توییتر شد

به گزارش مهندس وب، ایلان ماسک تغییر لوگوی توییتر به ˮایکسˮ را روز دوشنبه فورا به اجرا گذاشت اما برداشتن تابلوی قدیمی از ساختمان این شرکت در سانفرانسیسکو با دخالت پلیس، متوقف گردید.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، به نظر می آید مساله در ارتباط با بالابر بزرگی که برای پایین آوردن علامت توییتر استفاده شده و فضایی که در خیابان اشغال کرده بود، بوده است.

بر اساس گزارش نشریه سانفرانسیسکو استاندارد، اداره پلیس سانفرانسیسکو پس از ظهر دوشنبه کار را متوقف کرد و با کارگرانی که وظیفه برداشتن تابلو را داشتند صحبت کرد.

اداره پلیس سانفرانسیسکو به اینسایدر اعلام نمود: بعد از اینکه بالابری بیرون دفتر مرکزی توییتر برای برداشتن بعضی از حروف از تابلوی توییتر مستقر شد، افسران با دریافت گزارشی در مورد بسته شدن غیر مجاز خیابان، حضور پیدا کردند. ماموران پلیس به این نتیجه رسیدند که خلافی اتفاق نیافتاده و این موضوع، ربطی به پلیس ندارد.دو منبع مطلع به اینسایدر گفتند: کارمندان از اینکه تابلو برداشته خواهد شد، آگاه نشده بودند. یک بالابر بزرگ دیده شد و مردان آغاز به کندن حروف کردند. احیانا قرار بوده است علامت جدید "ایکس" به جای تابلوی توییتر گذاشته شود که حالا بخشی از شرکت ایکس هولدینگز ایلان ماسک است.

این بالابر سبب ترافیک در خیابان شده بود که معمولاً یکی از بخش های پرتدد سانفرانسیسکو است و با عنایت به اختلال پیش آمده، پلیس روند برداشتن تابلو را قبل از تکمیل کار، متوقف کرد. نام کامل توییتر هنوز در یک طرف تابلو مانده در حالیکه در طرف دیگر، تنها دو حرف آخر توییتر دیده می شود.

اینسایدر همینطور به نقل از روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرد شرکت توییتر برای منعکس کردن تغییر لوگوی خود از پرنده آبی به ایکس، نام اتاقهای کنفرانس مطبوعاتی را تغییر داده است و این اتاق ها حالا eXposure، eXult و s۳Xy نام دارند.

ماسک همچین گفته است زبان در ارتباط با توییتر را تغییر خواهد داد و "توییت" از این پس، "ایکس" نامیده خواهد شد.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، ایلان ماسک می خواهد توییتر بخشی از یک اپلیکیشن همه منظوره باشد که امکانات شبکه اجتماعی، خرید و بانکداری را همزمان دارد.
1402/05/04
08:05:05
0.0 / 5
251
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مهندس وب
مهندس وب web engineers