وزیر ارتباطات خبر داد

امکان استفاده از سرویسهای اربعین در طول سال

امکان استفاده از سرویسهای اربعین در طول سال

به گزارش مهندس وب، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه با عرضه کنندگان سرویسهای فناورانه در روزهای اربعین، تصریح کرد خدمات فناورانه در این ایام جلوه و اثربخشی بیشتری دارد.به گزارش مهندس وب به نقل از ایسنا، امروز جلسه هماهنگی رویداد همراه با اربعین؛ همگام با فناوری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید. در این نشست که رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه نمایندگان اپلیکیشن ها و شرکت هایی که برای اربعین سالجاری سرویسهای فناورانه ای را تهیه کرده اند هم حضور داشتند، وزیر ارتباطات ضمن اشاره به این که خدمت و تسهیل کار مردم توسط پلت فرم ها باید در هر موقعیتی صورت گیرد، اظهار داشت: ما وظیفه داریم در این عرصه و از راه کارگروه اقتصاد دیجیتال موانع را برای فعالیت کسب و کارها و پلت فرم های بومی برطرف نماییم.

وی اضافه کرد: اگر مردم می توانند کارهای خویش را با چند کلیک انجام دهند، چرا این امکان فراهم نشود.

زارع پور ضمن اشاره به سرویسهای جدید و متنوعی که برای ایام اربعین حسینی عرضه می شود، اظهار داشت: به برکت این ایام، میتوان این سرویس ها در طول سال هم پایدار و در خدمت به مردم باشند.

وی به اهمیت و ارزش خدمت در روزهای اربعین حسینی اشاره نمود و اضافه کرد: خدمت فناورانه می تواند جلوه و اثربخشی بیشتری در این ایام داشته باشد و کار ویژه تری است.

وزیر ارتباطات ضمن اشاره به این که مشکلات و موانع سرویسهای فناورانه در روزهای اربعین باید در ستاد اربعین هم پیگیری شود اعلام آمادگی کرد که با جمع بندی این مشکلات در این نشست در ستاد اربعین و دستگاههای مربوطه هم پیگیری کند.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر مبنای همین گزارش در این نشست نمایندگان برنامه های کاربردی و شرکتهای عرضه کننده سرویسهای فناورانه در حوزه های حمل و نقل، پیام رسان ها، برنامه های راهنمای زائر، دریافت ارز و برخی دیگر از سرویسهای تولید محتوا حضور داشتند و با معرفی سرویسهای خود برای اربعین سالجاری مشکلات و موانع عرضه این سرویس ها را هم مطرح نمودند.
1402/05/18
23:07:33
0.0 / 5
373
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
مهندس وب
مهندس وب web engineers