در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا؛

بازدید معاون رئیس جمهور از دستاوردهای وزارت ارتباطات

بازدید معاون رئیس جمهور از دستاوردهای وزارت ارتباطات

به گزارش مهندس وب، دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم در نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا مورد توجه مردم و مسؤلان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.به گزارش مهندس وب به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا که بمناسبت هفته دولت و برای عرضه دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم درحال برگزاری است، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید نمود.
وی با حضور در غرفه وزارت ارتباطات با خدمات و فعالیتهای سازمان ها و شرکتهای تابعه این وزارت خانه آشنا شد و گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های در دست اقدام این حوزه را دریافت کرد.
در این نمایشگاه که روز گذشته شروع شده و تا سه شنبه ۷ شهریور ماه ادامه دارد، شرکت ها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات هم دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را در حوزه های مختلف زیرساختی و ارتباطی شامل حوزه فضایی، توسعه ارتباطات ثابت مبتنی بر فیبرنوری، پست، پست بانک و توسعه ارتباطات روستایی عرضه کرده اند.
علاوه بر آن شرکتهای فعال بخش خصوصی در عرصه تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بخش های مختلف تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در غرفه این وزارت خانه، تولیدات و محصولات خویش را عرضه و معرفی می کنند.
نمایشگاه روایت خدمت، وعده و وفا با حضور غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری و میثم لطیفی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در محل نمایشگاه های دائمی تهران ۴ شهریور ماه آغاز به کار کرد.منبع:

1402/06/07
08:17:41
0.0 / 5
284
تگهای خبر: ارتباطات , پروژه , خدمات , سئو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
مهندس وب
مهندس وب web engineers